UNIQ İSTANBUL

GELECEK ETKİNLİKLER

Bu mekanda henüz ileri tarihli bir etkinlik satışta değil. Mekanı beğenerek yeni etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

MEKAN HAKKINDA

İstanbul'un yeni nesil kültür-sanat ve yaşam merkezi UNIQ İstanbul hayata dair tüm renkleri Maslak'a taşıyan UNIQ İstanbul, kendini sürekli yenileyen kültür-sanat, eğlence ve iş dünyasını, doğa ile iç içe, ayrıcalıklı bir ortamda bir araya getiriyor. TURKMALL yatırımı olarak hayat bulan, yeni nesil "yaşam merkezi" konseptiyle, kültür-sanat, kongre, eğlence ve iş dünyasını, doğanın kalbinde, tarihsel izlerle dolu, ayrıcalıklı bir ortamda sunan UNIQ İstanbul kapılarını açıyor.

Adını, İngilizce "unique-eşsiz" kelimesinden alan UNIQ İstanbul, konser, müzikal, sergi, kongre, eğitim, toplantı, seminer, alışveriş ve yeme-içme gibi pek çok aktivite ile İstanbul modern kent hayatının yeni merkezi olacak. 62 dönüm arazi üzerinde 150 bin m² toplam inşaat alanına sahip bu yeni yaşam alanı, ekolojik bir yaklaşımla projelendirildi. UNIQ İstanbul; 12.000 m² alana sahip gösteri merkezi Volkswagen Arena, 10.000 m² alanıyla konser, kongre ve performans merkezi UNIQ Hall ve 2.500 m²'lik bir alanda ziyaretçilerini bekleyen sanat merkezi UNIQ Müze ile dünya starlarını ve etkinliklerini ağırlayacak.

Ayrıca, eğitim, toplantı alanları, ofisler ve yeme-içme alanları ile mağazalardan oluşan 15.000 m²'lik UNIQ Fuaye, UNIQ İstanbul ziyaretçilerine yeni nesil bir yaşam deneyimi sözü veriyor. Dünyada son trendleri takip eden tüm çevre dostu ve sürdürülebilir yapıların sahip olduğu LEED sertifikasına aday UNIQ İstanbul, ekolojik mimari yaklaşımı ile, enerji verimliliği, kullanıcılarının yaşam konforu gibi konulara özellikle önem veriyor.

UNIQ İSTANBUL
41,108581 29,0060473
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Maslak - Ayazağa Caddesi, No: 4 Ayazağa
    SARIYER / İSTANBUL
  • 0212 286 03 91
  • uniqistanbul.com
  • Maslak-Ayazağa'da konumlanan UNIQ İstanbul'a araç ile D100, TEM, Büyükdere Caddesi ve Kağıthane-Cendere Yolu olmak üzere toplam dört güzergahtan ulaşım imkanı bulunuyor.