SUPPERCLUB

GELECEK ETKİNLİKLER

Bu mekanda henüz ileri tarihli bir etkinlik satışta değil. Mekanı beğenerek yeni etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

MEKAN HAKKINDA

Supperclub İstanbul, geleneksel eğlence kültürünü ortadan kaldırarak, yeni deneyimler keşfetmek isteyenlere yeni sezonda da kapılarını sonuna kadar açıyor. Sıradışı bir kulüp deneyimi yaşamak ve enerjinizi açığa çıkarmak istiyorsanız Supperclub İstanbul'da yerinizi hemen alın.

İstanbul'un en gözde mekanlarından biri olan Supperclub, çarşambadan pazara dolu dizgin süren eğlencesi ve benzersiz sürprizleriyle eğlencede 'özgürlük' severlerin karşısına çıkıyor.

Supperclub İstanbul'da her çarşamba, cuma ve cumartesi günleri " House Night" geceleriyle eğlencenin sınırlarını zorlayacaksınız. DJ Hakan Zanbak ve DJ Mehmet Okumuş ile House Music ve interaktif eğlence tarzını birleştiren Supperclub İstanbul; müzik, eğlence ve kuralsızlığın kesişim noktası olmaya devam ediyor.

R&B severleri de unutmayan Supperclub İstanbul'da, her perşembe ve pazar Deejay M-Rush ve DJ Ice eşliğinde yaratıcı bir eğlence anlayışını yeniden keşfedeceksiniz. Şehrin en iyi R&B dj'lerine canlı mikrofon performansları ile eşlik eden "Superfly-Boi ve Miss Jiggy ile doyumsuz bir R&B hiphop müzik keyfi yaşayacaksınız. Supperclub İstanbul'da performans sanatçıları Shafak ve Miss Mei ile de eğlenceniz katlanacak.

Kuralsız eğlencenin vazgeçilmez mekanı haline gelen Supperclub İstanbul, büyüleyici ambiyansıyla yeni sezonda da müdavimlerine müzik ve eğlence dolu sürprizler yaşatacak.

MEKAN HİZMETLERİ

 • ALKOLLÜ İÇECEK Mekanda alkollü içecek satışı yapılmaktadır.
 • DİJİTAL BİLET Mekan dijital bilet seçeneklerini desteklemektedir.
 • OTOPARK Mekanın yakınında ücretli otopark bulunmaktadır.
 • VESTİYER Mekanda ücretli vestiyer servisi verilmektedir.
 • YİYECEK İÇECEK Mekanda yiyecek içecek satışı yapılmaktadır.
Supperclub
41,049982 29,030844
İLETİŞİM BİLGİLERİ
 • Muallim Naci Caddesi, No: 65, Ortaköy
  BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
 • 0212 261 19 88
 • supperclub.com
 • Mekan, Ortaköy yönünde köprüyü geçtikten sonra Reina'nın karşı çaprazında bulunmaktadır. Toplu taşıma kullanmak isteyenler için Beşiktaş meydanından Ortaköy, Bebek yönüne giden tüm İETT araçları kullanılabilir. Ortaköy'de inildikten sonra mekan yürüme mesafesindedir.