MENDERES BELEDİYESİ GENÇLİK KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ

MENDERES BELEDİYESİ GENÇLİK KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ

GELECEK ETKİNLİKLER

Bu mekanda henüz ileri tarihli bir etkinlik satışta değil. Mekanı beğenerek yeni etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

MEKAN HAKKINDA

2008 yılında hizmete açılan Menderes Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi, Menderes halkını kültür, sanat ve sosyal etkinliklerle buluşturmayı sürdürüyor. Kütüphane, internet odası, amfi tiyatro, toplantı salonu ve açık kapalı sergi alanlarından oluşan merkez, her yıl çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Yaklaşık 700 kişilik amfi tiyatrosunda konserler ve tiyatro gösterilerinin gerçekleştiği Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi'nin 200 kişilik toplantı salonu da çok amaçlı olarak hizmet veriyor.

Menderes Belediyesi Kültür Merkezi'nde yer alan kütüphane merkez kütüphane adıyla biliniyor. 7 binden fazla kitapla toplam bin 935 üyeye hizmet veriyor. Her ay yeni çıkan kitaplar takip edilmekte ayrıca üyelerden gelen istekler de değerlendirilerek kütüphane canlı tutulmaktadır. Haftanın 6 günü hizmet veren kütüphanede ayrıca ücretsiz internet hizmetinde yararlanabilirsiniz.

MEKAN HİZMETLERİ

  • ENGELLİ PLATFORMU Mekanda engelli platformu / koltukları bulunmaktadır.
  • OTOPARK Mekana ait ücretsiz otopark bulunmaktadır.
  • SİGARA İÇİLEBİLİR ALAN Mekanda sigara içilebilir alan bulunmaktadır.
  • WI-FI Mekanda kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır.
38,255601 27,135628
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Kemalpaşa, İnönü Cd. No:48
    MENDERES (CUMAOVASI) / İZMİR
  • 0232 700 13 84