LIFEPARK

GELECEK ETKİNLİKLER

Bu mekanda henüz ileri tarihli bir etkinlik satışta değil. Mekanı beğenerek yeni etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

MEKAN HAKKINDA

Bir sabah Alice uyanır ve kendini yemyeşil bir ormanda bulur... Çevresini saran rengarenk çiçekler, mis gibi orman havası ve duyduğu müzik tam bir ahenk içindedir. Aslında bu hikaye gerçek olacak kadar yakın bize. O ormanda artık Alice gibi tüm müzikseverler de olacak. Neden mi? Çünkü şehrin eğlence diyarı LIFEPARK açıldı.

Şehrin müzik dolu yeni yaşam merkezi LIFEPARK, Maslak'a 7km mesafesi ve Hacıosman Metro istasyonuna 10 dakikalık mesafesiyle Bahçeköy surlarının eteğinde yer alıyor.

Muhteşem bir orman içinde yer alan 12.000 m2 konser alanında ayakta 20 bin kişilik ve 2 bin kişilik tribünü ile şehrin en büyük açık konser alanı olma özelliğini taşıyor. Ayrıca, yürüyüş parkurları, aktivite alanları, Qubbe Bahçe, Izoletta Wine & Steak House ve keyifli cafeleri ile şehrin nabzını konser günleri haricinde de tutmaya hazırlanıyor...

Özellikle yerli ve yabancı sanatçıların konserlerine ve festivallere ev sahipliği yapacak olan LIFEPARK ile İstanbul en renkli açık etkinlik alanına kavuşacak.

Şıklığın doğa ile buluştuğu, LIFEPARK'ta günün her saati keyifli vakit geçirmek mümkün. Sabah parkurda yapacağınız yürüyüşün ardından, cafelerinde dostlarla keyifli sohbetlere dalabilirsiniz. Akşam düzenlenecek konser öncesi, İzoletta'nın seçkin şarap kavından dilediğiniz bir şarap eşliğinde enfes bir steak ile akşam yemeğinizi bir lezzet ritüeline dönüştürebilirsiniz.

LIFEPARK'ta haftanın her günü, günün her saati keyifli anlar sizi bekliyor! Eğlence diyarı LIFEPARK'a şimdiden hoşgeldiniz!

MEKAN HİZMETLERİ

  • OTOPARK Mekana ait ücretli otopark bulunmaktadır.
  • SİGARA İÇİLEBİLİR ALAN Mekanda sigara içilebilir alan bulunmaktadır.
  • YİYECEK İÇECEK Mekanda yiyecek içecek satışı yapılmaktadır.
Lifepark
41,167558 29,000749
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Mehmet Akif Tabiat Parkı, Bahçeköy
    SARIYER / İSTANBUL
  • 0212 285 1313
  • lifepark.com.tr
  • Maslak'tan Sarıyer istikametine doğru düz ilerleyin. Trafik ışıklarından sola dönün. Tekrar ilk ışıklarda solda Shell benzin istasyonunu göreceksiniz. Soldan ilk çıkış olan Orman Fakültesi, Çayırbaşı - Bahçeköy levhasından sola dönünce, yaklaşık 2 km ilerledikten sonra sağda Life Park girişine ulaşacaksınız.