KIKI ORTAKÖY

GELECEK ETKİNLİKLER

Bu mekanda henüz ileri tarihli bir etkinlik satışta değil. Mekanı beğenerek yeni etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

GEÇMİŞ ETKİNLİKLERDEN

MEKAN HAKKINDA

Kiki, İstanbul'un kalbinde, İngilizlerin artık uluslararası yaygınlık kazanan deyimiyle bir gastro-pub.

Akşamüstü sakin bir kahve molası vermek veya erkenden bir şeyler atıştırmak için Kiki ideal. Kiki'nin içerideki masaları bol güneş alan yemyeşil, sakin ve huzurlu bir bahçeye bakıyor. Biraz üşümekten korkmayan, temiz havayı seven, özellikle de sigaradan vazgeçemeyenlere bahçeleri yıl boyunca açık (üşüdüm diyenlere ısıtıcı ve battaniye tedarik ediyorlar).

Akşamları romantik bir yemekte buluşmak veya coşkulu bir doğum günü partisi düzenlemek isteyenler için ışıkları karartıyorlar. Ama unutmayın, geceyarısı yaklaşırken (genellikle 11 buçuk civarı) masaları kaldırıp dans pistini açıyorlar. Kiki'de çalan djler İstanbul'un alternatif gece hayatına kimliğini kazandıran, paralel yaratıcı evrenlerden gelen yazarlar, sanatçılar, plak dükkanı işletmecileri. Funk, house, disco ve diğer birçok müzik türünün beklenmedik bileşimleriyle parti saat 4'e kadar devam ediyor.

İlhamını Akdeniz ve Ege mutfaklarından alan Kiki menüsü taze sebzeler ve deniz ürünleriye dolup taşıyor. Sadece Türkiye'den değil, İtalya ve İspanya'dan da yaratıcı tarifler Kiki'nin mutfak tezgahında buluşuyor.

Kiki misafirlerine İstanbul'un yerel, rahat ve yaratıcı enerjiyle dolu yüzünü gösteriyor.

MEKAN HİZMETLERİ

  • ALKOLLÜ İÇECEK Mekanda alkollü içecek satışı yapılmaktadır.
  • OTOPARK Mekana ait ücretli otopark bulunmaktadır.
  • SİGARA İÇİLEBİLİR ALAN Mekanda sigara içilebilir alan bulunmaktadır.
  • VALET PARKING Mekanda ücretli valet parking hizmeti verilmektedir.
  • VESTİYER Mekanda ücretli vestiyer servisi verilmektedir.
Kiki Ortaköy
41,048371 29,025154
İLETİŞİM BİLGİLERİ