HAYAL KAHVESİ KUŞADASI

HAYAL KAHVESİ KUŞADASI

GELECEK ETKİNLİKLER

Bu mekanda henüz ileri tarihli bir etkinlik satışta değil. Mekanı beğenerek yeni etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

GEÇMİŞ ETKİNLİKLERDEN

MEKAN HAKKINDA

İlk olarak 1992 yılında Beyoğlu'nda açılan ve o tarihten bu yana İstanbul gece hayatına yön veren mekanlardan biri olan Hayal Kahvesi, Hayal Kahvesi Beyoğlu başta olmak üzere aylık programlı mekan kavramının öncülerinden olarak alanında büyük bir başarı yakalamış bir markadır.

Teoman'dan Şebnem Ferah'a Duman'dan Emre Aydın'a Sertab Erener'den Bulutsuzluk Özlemi'ne Mirkelam'dan Nev'e Türk müzik sektöründeki çok büyük isimleri sahnesinde ağırlayan Hayal Kahvesi birçok müzisyen için de bir tür akademi olmuştur.

20 yıllık geçmişiyle bilinir ve güvenilir bir marka olan Hayal Kahvesi'nin Kuşadası şubesi, Haziran 2013'te hizmete girmiş ve Kuşadası'nın aylık programlı tek mekanı olarak açılmıştır.

Onlarca sevilen sanatçıyı Hayal'cilerle buluşturmayı hedefleyen Hayal Kahvesi Kuşadası, haftanın 7 günü Canlı Müzik ve Dj performanslarıyla yıl boyu hizmet vermeyi amaçlıyor.

Niteliğe önem veren sahnesinde hem canlı performanslara hem de ünlü DJ'lere yer verecek olan Hayal Kahvesi Kuşadası, Hayalseverler'e sınırsız eğlence sunacağını garanti ediyor...

Türkiye'deki Hayal Kahvesi markasının 14.Şubesi olarak kapılarını açan h.k.k kaliteli müziğin iddialı ve tek adresi olma yolunda...

"Çeşme, Bodrum yokken Kuşadası vardı" sloganıyla yola çıkan Hayal Kahvesi Kuşadası, tüm müzikseverleri Ada'da bir hayale davet ediyor...

MEKAN HİZMETLERİ

  • ALKOLLÜ İÇECEK Mekanda alkollü içecek satışı yapılmaktadır.
Hayal Kahvesi Kuşadası
37,871161 27,264578
İLETİŞİM BİLGİLERİ