GARAJİSTANBUL

GELECEK ETKİNLİKLER

Bu mekanda henüz ileri tarihli bir etkinlik satışta değil. Mekanı beğenerek yeni etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

MEKAN HAKKINDA

İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Beyoğlu'nda, Tünel ile Taksim Meydanı arasında uzanan ve 19. yüzyılın sonlarından beri Türkiye'nin en ünlü caddelerinden biri olma özelliğini taşıyan İstiklal Caddesi'nde bulunan garajistanbul, müzik sektörü başta olmak üzere, sanatın her alanına hizmet edecek teknik ve mimari altyapı ile kendini yenileyerek, yoluna devam ediyor.

Sanatçı menajerliği ve yönetimi konusunda, Türkiye'nin en güçlü firmalardan biri olan GNL Entertainment'ın profesyonelliği, Revolution in Entertainment'ın 23 yıllık etkinlik ve mekan yönetimi konusundaki bilgi birikimi, işletme ve prodüksiyon konusundaki uzmanlığı ile artık garajistanbul'da buluşuyor. Oluşturulan bu güçlü birliktelik ile sektörün kuralları, eğlencenin kalbi Beyoğlu'nda yeniden yazılıyor.

2014 yılından itibaren oluşturduğu içerikle tüm İstanbul'a merhaba diyecek olan garajistanbul, aynı zamanda tüm yerli ve yabancı sanatçı projelerine, şirket etkinliklerine, kapalı davetlere de ev sahipliği yapmaya devam edecek.

MEKAN HİZMETLERİ

  • ALKOLLÜ İÇECEK Mekanda alkollü içecek satışı yapılmaktadır.
  • OTOPARK Mekanın yakınında ücretli otopark bulunmaktadır.
  • VESTİYER Mekanda ücretli vestiyer servisi verilmektedir.
garajistanbul
41,032375 28,977398
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Tomtom Mahallesi, Yeni Çarşı Caddesi, Kaymakam Reşat Bey Sokak, No: 11/A
    BEYOĞLU / İSTANBUL
  • 0212 244 4499
  • garajistanbul.org
  • İstiklal Caddesi'nden Tünel'e doğru giderken sol tarafınızda kalan Galatasaray Lisesi'ni geçtikten sonra soldaki Acara Sokağa girin, yirmibeş metre sonra, sağdaki Akarsu Sokağın sonundan sola dönün. Kaymakam Reşat Bey Sokak'a girdiğinizde, No 11/A'dan garajistanbul'a ulaşabilirsiniz.