CLUB TEMPLE

GELECEK ETKİNLİKLER

Bu mekanda henüz ileri tarihli bir etkinlik satışta değil. Mekanı beğenerek yeni etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

GEÇMİŞ ETKİNLİKLERDEN

MEKAN HAKKINDA

Şehirdeki house müzik kültürünü yaygınlaştırmak, sevdirmek ve devamlılığını sağlamak felsefesiyle bir yıl önce açılan Club Temple, iki müzik sever arkadaşın çabalarının bir sonucu olarak kurulmuş. Club Temple'da dünyaca ünlü DJ'lerin yanı sıra kendi sınırlarımız içinde bu işe gönül veren başarılı DJ'lerin performanslarını dinlemek mümkün.

Club Temple'ın iç dekorasyonu ise adından anlaşıldığı gibi mistik bir ortamı çağrıştırıyor. Geçmişe gidersek aslında burası binanın sarnıcıymış. Mekana hakim olarak konumlanan DJ kabini, lahit şeklinde. Kabin iki tarafında ise Zeus ve Poseidon'un heykelleri konmuş. Mekanın farklı noktalarında ve barın üzerinde ise Buddha heykelcikleriyle karşılaşmak mümkün. Mekan kadar tuvaletlerine de göz atmakta fayda var. Zira kapının üzerindeki Buddha'ya ait "Sizi kendinizden başka hiç kimse kurtaramaz kendi kendinize ışık olun" cümlesi sürpriz olabilir.

Temple'ın bir ayrıcalığı ise ileri teknolojiye sahip ses sistemi... Bu kadar küçük ölçekli bir mekanın bu kadar iddialı ses sistemine sahip olması dikkat çekici. Duvarlarda ve tavanda kullanılan akustik ses panelleri sayesinde ses duvarlarla temas ettiğinde %98'i absorbe ediliyor ve eko yok oluyor. Böylece sohbet ortamı yaratılırken yüksek desibelden etkilenilmiyor.

Clup Temple, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri açık. Çarşamba geceleri dans geceleri ve 80ler-90lar gecesi, cuma ve cumartesi geceleri de house müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca doğum günü, özel partiler ve organizasyonlar için de tercih edilen mekan, haftanın her günü belirli kişi sayısı sağlandığında özel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Mekanın içerisindeki projeksiyon ve dev ekran sayesinde görsel sunum olanağı da mevcut.

MEKAN HİZMETLERİ

  • ALKOLLÜ İÇECEK Mekanda alkollü içecek satışı yapılmaktadır.
  • OTOPARK Mekana ait ücretli veya ücretsiz otopark bulunmamaktadır.
  • VESTİYER Mekanda ücretli vestiyer servisi verilmektedir.
Club Temple
41,036037 28,981638
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • İstiklal Caddesi, Mis Sokak, No: 15
    BEYOĞLU / İSTANBUL
  • 0531 508 35 70
  • club-temple.com
  • Mekan, Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerindeki Mis Sokak'ta bulunmaktadır. Mis Sokak caddedeki Ağa Camii'ne gelmeden 2 sokak öncedir. Sokağa girildikten sonra 60 metre ileride No 15'ten mekana ulaşabilirsiniz.