BY JACK

GELECEK ETKİNLİKLER

Bu mekanda henüz ileri tarihli bir etkinlik satışta değil. Mekanı beğenerek yeni etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

GEÇMİŞ ETKİNLİKLERDEN

MEKAN HAKKINDA

Bodrum'un renkli gece yaşamına yepyeni bir mekan daha eklendi... by Jack Aralık 2012'de Bodrum Neyzen Tevfik Caddesinde canlı performans ve eğlence mekanı olarak açıldı. Eski bir Bodrum evinden ve gökyüzü manzaralı geniş avlusundan oluşan by Jack başarılı ses sistemi ve güzel dekorasyonu ile hemen dikkat çekiyor.

Türkiye'nin önde gelen sanatçılarının sahne almasının yanı sıra Bodrum eğlence hayatına yeni bir soluk katıyor. Kurulduğu tarihten itibaren yapmış olduğu canlı performanslar ile Bodrum'un gözde mekanlarından biri haline geldi. Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren by Jack ilerleyen dönemlerde de Türkiye'nin en iyi sanatçılarıyla ve performansları ile Bodrum'da hizmet vermeye devam edecektir.

Açıldığı tarihten itibaren Can Bonomo, Cem Adrian, Nev, Zakkum, Gökhan Türkmen gibi birçok konsere ev sahipliği yapmıştır. Bunun yanısıra by Jack sahnesi konserlerine devam edecektir.

MEKAN HİZMETLERİ

  • ALKOLLÜ İÇECEK Mekanda alkollü içecek satışı yapılmaktadır.
By Jack
İLETİŞİM BİLGİLERİ