ORTAK BİLET
68TL
Yıldızlara daha yakın olmak için, Madame Tussauds İstanbul biletinizi SEA LIFE akvaryum ile beraber alın tasarruf edin.
SATIN AL
ORTAK BİLET
50TL
SEA LIFE akvaryum bileti ile birlikte LEGOLAND® Discovery Centre biletini de alın fiyat avantajlarından yararlanın.
SATIN AL
YILLIK ÜYELİK
90TL
Yıllık Üyelik ile dünyanın en büyük 5. akvaryumunda ve Türkiye'nin en uzun su altı tünelinde yıl boyu sınırsızca eğlenin.
SATIN AL


SEA LIFE İSTANBUL

Ailece keyifli ve eğlenceli vakit geçirecek yer mi arıyorsunuz? İstanbul'un en uzun sualtı okyanus tüneline ev sahipliği yapan Dünya'nın 5.büyük akvaryumu SEA LIFE İstanbul'u ziyaret edin.

SEA LIFE İstanbul, heyecan verici deniz koleksiyonları ile Forum İstanbul'da sizi bekliyor. Ama biraz daha yaklaşmak istiyorsanız ıslanmanız gerekecek! En eğlenceli çocuk aktiviteleri, aile eğlencesi ve unutulmaz anlar için SEA LIFE İstanbul tam aradığınız yer.

Gezinizde öne çıkacak başlıklar:
• İstanbul'un en uzun su altı okyanus tünelinde okyanus tabanında bir yürüyüşe çıkın
• Avrupa'nın en kalabalık köpekbalığı ailesi ve 15.000'den fazla deniz canlısını yakından görün
• İnteraktif dokunma havuzunda at nalı yengeçlerine dokunun ve ilginç hikâyelerini öğrenin
• Köpekbalığı besleme seanslarını izleyin
• Avrupa'nın en yeni interaktif eğlencesi dijital Resim Akvaryum'da çocuğunuzla birlikte hayalinizdeki balığı renklendirin, dijital tarayıcıdan geçirerek gerçek balıkların arasında canlanışına tanık olun. Görün, çizin, yüzmelerini izleyin...
• Kaplumbağa hastanemizde denizden yaralı olarak kurtarılan ve tedavisi uzmanlarımızca yapılan deniz kaplumbağalarını ziyaret edin. Nesli tükenme tehlikesi altındaki bu güzellikleri korumak için alabileceğiniz önlemleri öğrenin.

LÜTFEN NOT EDİN

Biletlerinizi online alın %20 indirimden yararlanın. Ortak biletler ile kazanç miktarınızı arttırın!

SEA LIFE İstanbul biletlerinizi online alıp hem girişinizi garantileyin, hem istediğiniz zamanı seçin, hem de en iyi fiyatlarımızdan faydalanın.

Ayrıca SEA LIFE İstanbul, LEGOLAND® Discovery Centre ve Madame Tussauds İstanbul için ortak bilet alarak 3 eğlence merkezini tek bilet ile ziyaret edebilir ve en avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

En çok tasarruf imkânı sunan YILLIK ÜYELİK ile SEA LIFE İstanbul'a, SÜPER ÜYELİK ile de 3 eğlence merkezimize (SEA LIFE İstanbul, LEGOLAND® Discovery Centre ve Madame Tussauds İstanbul) birden 12 ay boyunca sınırsızca giriş yapabilirsiniz

  • En iyi SEA LIFE İstanbul deneyimi için size hatırlatmakta yarar gördüğümüz bazı kurallar aşağıda listelenmektedir. Bilet satın almadan önce lütfen bu kuralları okuduğunuzdan emin olun.
  • Satın alınan biletler 30 gün süre ile geçerlidir ve tek kullanımlıktır. Alınan biletler iade edilemez ve/veya değiştirilemez.
  • Çocuk bileti ve/veya imtiyazlı bilet satın alanların ilgili kimliklerini SEA LIFE İstanbul girişinde ibraz etmeleri gerekmektedir. (Çocuk bileti alanların yaş teyidi için geçerli bir kimlik, öğrenci ve öğretmenlerin ise öğrenci-öğretmen kartlarını ibraz etmeleri gerekir.)
  • 14 yaşından küçüklere 18 yaş ve üzeri en az bir kişi eşlik etmelidir.
  • Online biletler ile SEA LIFE İstanbul'un promosyonları birleştirilemez. Promosyon, indirim, kampanya kuponunuz veya kodunuz varsa SEA LIFE İstanbul'un web sitesindeki koşuları okuyun.
  • Ortak bilet satın almadan önce lütfen ortak bilet kulanım koşullarını okuyun. Ortak bilet kullanım koşulları burada.
  • ''AİLE PAKETLERİ'' sadece SEA LIFE İstanbul için geçerlidir.

LEGOLAND® Discovery Centre ile ortak bilet alan misafirlerimizin dikkatine: LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul'a 14 yaşından küçükler sadece 18 yaşından büyük bir yetişkin eşliğinde girebilirler. 18 yaşından büyükler yanlarında 14 yaşından küçük bir çocuk olmadan merkeze giremezler.