SATIŞ VE KULLANIM ŞARTLARI

TIXBOX'a hoş geldiniz. Biz yaptığınız her işlemde size mümkün keyifli bir deneyim sunarak, karşılanacağınız prosedürleri basitleştirmek isteriz. Aşağıda internet sitemizde ve/veya bilet alım işlemlerinizde geçerli olan Satış ve Kullanım Şartları bulunmaktadır. Yaptığınız her işlemde Satış ve Kullanım Şartları'nı okumuş ve anlayarak kabul etmiş sayılacağınız için maddelere vakit ayırmanızı ve eğer sizin için uygun olmayan hükümler varsa hiçbir işlem yapmayarak bize ulaşmanızı rica ederiz. TIXBOX'da olduğunuz için tekrar teşekkür ederiz.

Tanımlar ve Taraflar

TIXBOX : TIXBOX Bilet Dağıtım Basım ve Ticaret A.Ş.

Organizatör : Etkinlikleri düzenleyen ve yöneten kişi ya da kurum. Organizatörler etkinlik mekanları, tiyatrolar, kulüpler olabileceği gibi şahıslar ve şirketler olabilir. İşbu satış ve kullanım şartları altında tüm düzenleyicilerin tamamından "Organizatör" olarak bahsedilecektir.

SATIŞ ŞARTLARI

KULLANIM ŞARTLARI

SON HÜKÜMLER

Bu şart ve koşulların ihlali halinde TIXBOX tarafından ihlal edenler aleyhinde yasal işlemlere başvurulabilir, sitenin ve hizmetlerin kullanımına engel getirilebilir, teslim edilmiş olan hizmetler (biletler, vb.) iptal edilebilir.

Sitenin kullanımı, bilet satış işlemleri ve/veya işbu şart ve koşulların uygulanması sırasında herhangi bir uyuşmazlık durumunda uyuşmazlıkların çözümü Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. Biletinizi satın almadan önce sözleşme hükümleri ve içeriği konusunda, tüm tüketiciler TIXBOX tarafından önceden bilgilendirmiş olup, bileti satın alarak ve siparişi onaylayarak, işbu sözleşmenin düzenlemeleri hakkında tarafınıza ön bilgilendirme yapıldığını da kabul etmiş sayılacağınızı bilmenizi isteriz. Bu madde yazılı delil vasfında ispat vasıtasıdır.

Sözleşmeden kaynaklı tüm uyuşmazlıklarda İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacaktır. İşbu hüküm, "yetki sözleşme" mahiyetindedir.

TIXBOX'ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.