NASIL ÇALIŞIYOR?

Dört adımda kolayca bilet alın!

Biletlerinizi basın ya da arkadaşlarınıza gönderin

Aşağıdaki kolay dört adımı uygulayarak dijital biletinizi satın alabilir ve biletlerinizi arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. TIXBOX'tan bilet almak işte bu kadar kolay ve hızlı.

 • Öncelikle TIXBOX'a kayıt olun. Sosyal özelliklerden faydalanabilmek için bunu Facebook hesabınızla da yapabilirsiniz. Kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Bilet alacağınız etkinliği seçin,

 • Teslimat ve ödeme bilgileri doldurun ve işlemi tamamlayın. Kurye teslimatını seçerseniz basılı biletiniz adresinize teslim edilir. Dijital teslimatı seçerseniz biletiniz ya da biletleriniz oluşturularak Biletlerim menüsü altında gösterilir. Bu durumda her bir biletinizi:

  1. SMS olarak mobil cihazlara gönderebilirsiniz.

   Bu seçeneği seçtiğinizde sistem tarafından belirttiğiniz telefon numarasına bir SMS gönderilecektir. Gelen SMS'in içerisinde yer alan bağlantıyı açtığınızda size içeri giriş hakkı tanıyacak barkoda ulaşacaksınız.

   Bu işlemi nasıl yapacağımı hemen göster.

  2. Biletlerinizi Apple Passbook'unuza gönderebilirsiniz.

   Eğer iOS6 ve üzeri bir Apple cihazına (iPod, iPhone) sahipseniz biletlerinizi Passbook olarak e-posta adresinize gönderebilirsiniz. Bu cihazlardan e-posta ekini açtığınızda Passbook biletiniz cihazınıza eklenecektir.

   Bu işlemi nasıl yapacağımı hemen göster.

  3. PDF olarak kaydedebilir ve daha sonra yazdırabilirsiniz.

   PDF dökümanını bilgisayarınıza kaydedebilir istediğiniz yerden yazıcı çıktısını alabilirsiniz. Bu bileti kapıya getirerek içeri girebilirsiniz.

   Bu işlemi nasıl yapacağımı hemen göster.

  4. Doğrudan yazdır seçeneği ile biletinizi yazdırabilirsiniz.

   PDF dökümanını görüntülediğinizde direkt olarak yazdırabilir ve çıkan biletinizi kapıya getirerek içeri giriş sağlayabilirsiniz.

   Bu işlemi nasıl yapacağımı hemen göster.

 • Etkinlik mekanına gelirken mobil cihazınızı kendi bastığınız bileti ya da satın aldığınız basılı biletinizi getirmeniz ve kapıdaki görevliye barkodunuzu göstermeniz yeterlidir.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Bilet satın alma, gönderme teslimat ya da herhangi bir adımda sorunla mı karşılaştınız? Bizi arayın veya sorununuzu tam anlatan bir e-posta gönderin size hemen yardımcı olmaktan ve sorununuzu çözmekten dolayı memnuniyet duyacağız.

BİZE ULAŞIN