DİJİTAL BİLET DEVRİMİ BAŞLADI!

Geleceğin bilet sistemini kullanmaya başlayın! TIXBOX birçok farklı platform üzerinden çalışan, sahip olduğu teknoloji ile kağıt bilet ihtiyacını ortadan kaldıran, mevcut bilet satış uygulamalarının tamamen yeniden dizayn edilmesiyle oluşturulmuş, yeni nesil, dijital, sosyal ve kişisel biletleme sistemidir.

GERÇEK ZAMANLI İSTATİSTİKLER!

TIXBOX'ın gerçek zamanlı raporlama modülleriyle istediğiniz yerden ve istediğiniz cihazla etkinliklerinizi yönetebilir, raporlarını görebilir, destek personelimize ulaşabilirsiniz. Verileriniz hızlı ve güvenli sunucularımızda her zaman erişiminize açıktır. TIXBOX ile çalıştığınızda kimseden rapor istemek zorunda kalmazsınız. Raporlarınıza istediğiniz anda kendiniz erişirsiniz...

ETKİNLİĞİNİZİ MÜŞTERİLERİNİZ TANITSIN!

Sosyal medya hayatımızın merkezi haline geldi. Her şey ve herkes orada tartışılıyor ve paylaşılıyor. Etkinlikleriniz için en hızlı, en ekonomik ve hedefe en kolay ulaştıracak tanıtım yöntemi sosyal medyayı kullanmak. Deneyimli ekibimizin de yardımları ile etkinliğinize ait haberleri en geniş kitlelere ulaştırabileceksiniz.

HER İHTİYACA GÖRE ALTYAPI!

TIXBOX'ın ölçeklenebilir altyapısı sayesinde ister bir bilet, ister yüzbin bilet satın hizmetimiz sorunsuz bir şekilde devam eder. TIXBOX altyapısı bir parti etkinliğine de mega etkinliğe de kesintisiz ve sağlıklı hizmet verir. TIXBOX tüm ihtiyaçlara, her organizatöre ve mekana uygundur.

ÇEVRECİ, HESAPLI VE HIZLI!

TIXBOX bileti dijital ortama taşıyarak gişe ihtiyacını ortadan kaldırıyor! Artık müşterileriniz satın aldıkları biletleri "teslim" alabilmek için evlerinden çıkıp gişe aramak zorunda değil! Biletleri, saniyeler içinde cep telefonlarına ulaşıyor! Gişe maliyetleri olmayan TIXBOX, hem organizatör için, hem de son kullanıcı için ekonomik çözümler sunabiliyor.

HER ETKİNLİĞE GÖRE HİZMET!

TIXBOX etkinliğinize uygun tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplar. Akreditasyondan görsel tasarıma, raporlamadan gişe hizmetlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

<
  • Dijital Teslimat Dijital bilet teslimatı (SMS, E-mail, Aplikasyon ve Passbook)
  • PDF ve Kağıt Bilet Akıllı telefonu olmayanlar için PDF ve kağıt bilet çözümleri
  • Etkinlik Gişesi Etkinlik gişesi kurulumu ve yönetimi
  • Dijital Kapı LCD Ekranlı dijital kapı kurulumu ve yönetimi
  • E-Davetiye E-davetiye ile davetli ve davetiye yönetimi
  • Raporlama Gelişmiş raporlama ve istatistik çözümleri
  • Görsel Tasarım Görsel tasarım danışmanlığı
  • Sosyal Medya Etkinlik sektörüne özel sosyal medya yönetimi danışmanlığı
  • Temassız Yakın gelecekteki ihtiyaçlara uygun altyapı
>

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Etkinliklerinin biletleme ve teknolojik altyapısını TIXBOX hizmetleri ile güçlendiren müşterilerimiz arasında siz de yerinizi alın. Aramıza katılmak için bizi arayın hemen tanışalım. Hizmetlerimizi size ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız.