EKİBİMİZ

HAKKIMIZDA

15 Aralık 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere SOSYOTIX uluslararası faaliyet gösteren bilet satış organizasyonu TIXBOX ile birleşmiştir. Bu tarih itibariyle SOSYOTIX ve TIXBOX Türkiye'deki tüm servislerini TIXBOX markası altında SOSYOTIX altyapısı ile sunacaktır.

SOSYOTIX

SOSYOTIX olarak etkinlik sektörüne yenilikçi, çağdaş ve kaliteli hizmet sunmak üzere 2012 yılında kurularak yola çıktık. Süre gelen ar-ge çalışmalarımızı yerel ve uluslararası birçok sektör tecrübesiyle destekleyerek biletleme çözümleri geliştirdik. Servis sağlayıcılarımızı ve iş ortaklarımızı liderler arasından seçtik. Sürekli büyümeye ve sektöre artı değerler katmaya devam ediyoruz. Tüm sistemlerimizi dinamik kalabilmek üzerine kurguladık. Heyecanlı, arzulu ve profesyonel bir ekip kurduk. Yaptığımız işe her zaman heyecan duyuyoruz. Ürettiğimiz işlere heyecanımızı ve azmimizi katıyoruz.

SOSYOTIX A.Ş. KURUCU ORTAKLAR

Ataer Argüder, Cenk Sarı, Çağıl Yetkin, Teruhide Sato

TIXBOX

2013 Temmuz ayında kullanıcı deneyiminini ileri götürmeyi hedefleyerek geliştirilen yenilikçi bir biletleme platformu olarak açılan TIXBOX, Dubai, Abu Dhabi ve Rio de Janeiro'dan sonra Türkiye pazarına SOSYOTIX ile yaptığı ortaklık ile girdi.

Türkiye biletleme pazarında yenilikçi anlayışı ile hızla büyümeyi planlayan şirket, SOSYOTIX ile yaptığı birleşmenin getireceği güç ile sektöre vereceği desteği önemli oranda arttıracak, bilet satışlarını, özel tanıtım ağları ve Premium Gişeleri ile destekleyecektir.

Ekibimize katılmak mı istiyorsunuz?

Müşteri temsilcileri, saha ekibi yetkilileri, çağrı merkezi operatörleri, merkezi operasyon yetkilileri, idari yetkili ve yöneticiler TIXBOX'ta her zaman yeriniz olabilir.

KARİYER FIRSATLARI

İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Kireçburnu mahallesi arabayolu caddesi Kayacı çıkmazı no 6 Sarıyer İSTANBUL
  • +90 850 532 11 77
  • Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz 10:00 - 18:00 arasındadır. E-posta adresimizi tüm soru, şikayet ve önerileriniz için kullanabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.