GIGOLOGY LABEL SERIES: KITSUNÉ CLUB NIGHT

ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

GIGOLOGY LABEL SERIES: KITSUNÉ CLUB NIGHT

Gigology Label Series: Kitsuné Club Night

w./Punks Jump Up & Jupiter (dj set)

Kitsuné'nin Gigology ile Mini istanbul turunda, Kiki Ortaköy'deki kapanış partisinin konukları: Jupiter(dj set) ve Punks Jump Up. Açılış setini ise ERVA ve YANG birlikte yapacaklar.

PUNKS JUMP UP

https://www.facebook.com/Punksjumpup
http://www.punksjumpup.co.uk

Londralı Joe Attard ve İsveçli David Andersoon'ın oluşturduğu Punks Jump Up "Mr Overtime" isimli single'ı ile öne çıkmasına rağmen, bugüne dek Miike Snow, Gossip, Crystal Castles, Lykke Li, Kele, Robyn, Tiga, Yelle, Peter Bjorn & John, Ladytron gibi isimlere de pek çok resmi remix hazırladı ve bunları dans pistinin mücevherleri haline getirdi. Yakın zamanda Moonlight Matters'ın "Come For Me"sini de remixleyen Punks Jump Up, düzenlediği turne ile dünyanın pek çok yerine müziğini ulaştırıyor.

JUPITER (dj set)

https://www.facebook.com/wearejupiter
http://www.wearejupiter.com
http://soundcloud.com/wearejupiter

Fransız-İngiliz karması olan bu grubu kurma fikri Paris bazlı çalışmalarına rağmen Londra'da doğmuş. Amelie ve Quarles'ın sahip oldukları ortak tutkuları birleştiren Jupiter'de disko ve electro-funk'ın etkisi bariz şekilde görülmesine rağmen, yaptıkları müzikte Sly & Robbie, Beach House, Alan Parsons, Project ve hatta Beastie Boys'un bile etkisinin görülmesi mümkün. 2009'da ilk single'ları Starlighter çıktığında; internet dünyasında yarattığı etki beklenenin çok üzerinde olmuştu. Neredeyse bir yer altı marşına dönüşen şarkıdan sonra Jupiter, asıl hiti olarak geçen Mama Used To Say'i piyasaya sundu. Pek çok şarkıları Ministry of Sound, Valerie ve son olarak Kitsune bünyesinde sunuldu. Sonrasında Parizyen ikili, iki farklı single daha çıkardı: Sake (elektronik müzik listelerinde zirveye oynadı) ve Kass Limon.

Kitsuné

Indie, electro, house ve future dance türlerinin önde gelen markalarından olan Kitsune'nin eklektik havası, dj ve müzisyen kadrosunun performansları ile yaratılan sıcak ve eğlenceli atmosfer ile birlikte Kitsuné partilerini en şık, havalı ve tercih edilir geceler arasında kılıyor.

Kitsuné, 3 yılı aşkın süredir dünyanın önde gelen şehirlerinde, single ve albümlerini yayınladığı dj ve gruplar ile ''Kitsuné Club Night'' şov geceleri ve dünya turları düzenliyor.

Paris'teki Social Club, New York'taki Le Bain at The Standart, Londra'daki Village Underground, Tokyo'daki Womb gibi önemli elektronik müzik sahnelerinde bir araya getirdiği beğenilen, yükselişte olan, yakın sound'lara sahip dj kadrosuyla, güçlü sosyal promosyon ağlarını ve imajlarını kullanarak düzenlenen "Kitsuné Club Night"lar dünyanın en başarılı gece etkinlikleri arasında gelmektedir.

NOT: Bu etkinliğe 24 yaş üzeri kişiler katılabilir.

ETKİNLİK TARİHİ

1 HAZİRAN 2013, CUMARTESİ
1.06.2013 20:00:00 GIGOLOGY LABEL SERIES: KITSUNÉ CLUB NIGHT - 1 HAZİRAN 2013, CUMARTESİ
KIKI ORTAKÖY
Mecidiye Mahallesi, Osmanzade Sokak, No: 8 İSTANBUL BEŞİKTAŞ

Bu etkinlik iptal edilmiştir!

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN