ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

DOUGLAS GREED

Son dönemlerde büyük isimlerle büyük organizasyonlara imza atmış, Beyoğlu ve çevresinin en nefes kesici terası Topless, Berlin underground müzik çevresinin gözde isimlerinden Douglas Greed'i ağırlıyor. Mayıs'ın bulutlu günlerini arkada bırakarak sımsıcak, eğlence dolu bir yaza göz kırpacağımız bu gecede bize katılmaz mısınız?

İstanbul'daki performanslarıyla elektronik müzik tutkunlarını kendilerine hayran bırakan Kaltès ve Marlò'nun gün batımıyla açılışını yapacağı gece yedi profesyonel kamera ile çekilip ölümsüzleştirilecek. Daha önce İstanbul'da yapılmamış bu proje yaz boyu yapılacak aynı temalı partilerin ilki olacak. İlkler hakkında ne derler bilirsiniz; asla unutulmazlar.

Güneşin batması ardından kendi edit ve prodüksiyonlarıyla Türkiye ve Avrupa'da iyi bir yükseliş yakalayan Discolog ile Haziran ayına heyecanlı ritmler eşliğinde ilk adımlarımızı atacağız. Geceyi ısıtıp Douglas Greed'in ellerine bırakacak. Afterda Görkem Çay, eğlenceyi ve dansı sabahın ilk saatlerine taşıyacak.

Discolog

Fransa doğumlu, İstanbul'da hayatını geçirmiş Cihan Aksoy için büyürken DJ olarak çok örnek alabileceği insan yoktu ama bu onun başarılı bi müzisyen olmasını engellemedi. Disco ve funk ile özel olarak ilgili olan Aksoy aile ve arkadaşlarından edindiği müzik kültürü ve gördüğü destek ile kariyerinde ilerledi.
Liseyi bitirdiği zamana kadar müzik piyasasında bir yer edinmeyi başardı ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye ve dünyanın bir çok yerinde çaldı.
SAE öğrenciliğinin yanında genç DJlere öğrenimlerinde yardımcı olmaya çalışan Aksoy her hayalin, ne kadar büyük olursa olsun, gerçekleşebileceğinin savunucusu ve örneği.
http://soundcloud.com/cihan-aksoy

Kaltès

Kaltès Berlin'de yaşayan uluslararası bir sanatçı, dj ve yapımcıdır. Brüksel'de sanat okumuş, müzik kültürü inanılmaz geniş, garip ve ender bulunan enstrüman koleksiyoneridir. Aynı zamanda İstanbul'da düzenli yapılan "It's Not Only Techno, Baby!" organizasyonunun organizatörüdür. Karanlık romantisizm bekleyin, azını değil.

https://soundcloud.com/kaltes
http://www.facebook.com/kaltesandfriends
http://kaltesandfriends.wordpress.com

Marlò

Marlò müziğini belli bir tür altında toplamasa da ilham aldığı türler disco, house ve dance. Setleri melodik ve psychedelic, acid tonların Chicago synthleriyle ve moog effectlerle karışımıdır. 2012'de Slow Motion adlı bağımsız plak şirketine girmiştir. Arkadaşı Andrea Salute ile Askol'd & Marlò adlı bir projesi vardır. Çalarken hedefi kaliteli müzikle sıcak ve ilgi çekici bir dans pisti yakalamaktır.

https://soundcloud.com/mari-m
http://www.mixcloud.com/marlomatteucci
https://www.facebook.com/marlonize

Görkem Çay

Görkem Çay 2000'lerin başında elektronik müziği keşfetti. DJ'liği öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve arşiv yapmaya başladı. Sevdiği bu işi profesyonelliğe dökme arzusu onun karşısına güzel bir fırsat çıkardı ve DJ'lik kariyerine özel bir radyo aracılığı ile Hillside City Club'da profesyonel olarak başladı. İstanbul'un popüler mekanlarından biri olan Lokal'de resident DJ olarak her hafta elektronik müzikseverlere ulaşmaya başladı. Setlerinde deep house, tech-house, techno soundlarına yer veren Görkem Çay müziğini uzun yıllar daha müzikseverler ile uç noktalarda paylaşmaya devam edecek.

https://soundcloud.com/gorkemcay
https://www.facebook.com/gorkemcaymusic

ETKİNLİK TARİHİ

31 MAYIS 2013, CUMA
31.05.2013 19:00:00 DOUGLAS GREED - 31 MAYIS 2013, CUMA
TOPLESS
İstiklal Caddesi, No: 12, Kat: 6 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN