JONNY ROCK, KAAN DUZARAT VE O.BEE İLE SALI SALLANIR SAYFİYE

ETKİNLİK NABZI

  • Cenk S. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliği favorilerine ekledi.
JONNY ROCK, KAAN DUZARAT VE O.BEE İLE SALI SALLANIR SAYFİYE

Limits Off'un destegiyle, Nicolas Jaar ve Dave Harrington ile baslayan, arkasindan Acid Pauli ve Dodolove ile devam eden, Kaan Duzarat ev sahipligindeki Vesvese ile Sali Sallanir Sayfiye serisi Jonny Rock, ve O.Bee ile devam ediyor.

Salı Sallanır Sayfiye - 11 Agustos Salı, 22:00 - 07:00
Jonny Rock
Kaan Duzarat
O.BEE

Salı Sallanır neydi?

Kaan Düzarat ve Arman Akıncı'yla Asmalımescit Küçük Otto'da başlayan Salı Sallanır geceleri, 2009 - 2012 arasında devam etti. 2012 yazında Bodrum Otto Flamm'da Salı Sallanır Sayfiye adıyla düzenlendi. Bu süre boyunca her Salı gecesi Vesvese ekibi ve konuklarıyla sallandı.

150'ye yakın gecede Kaan ve Arman'a, Eren Eren, Tufan Demir, Jonny Rock, Barış K, Tutan, Cervus, Fuchs, Macit, Sarp Yılmaz, Aksak, Baryam, Doğukan İres, Selim Cenkel, Kerem Akdağ, Christereo, (((emre))), Fattish, Cem G & RG de katıldı. Türkiye ile yolları ilk kez kesişen konuklarımız da oldu. Move D, Mike Huckaby, Dez Andres, Eddie C, Maayan Nidam, Vakula, Fred P, Nicolas Jaar, Slow Hands, Le Loup, Daniel Bortz, Till von Sein, Tevo Howard, Deep Space Orchestra, Portable, Kate Simko, No Regular Play, Soulphiction, Trus'me bunlardan bazılarıydı.

www.vesvese.com.tr

ETKİNLİK TARİHİ

11 AĞUSTOS 2015, SALI
11.08.2015 22:00:00 JONNY ROCK, KAAN DUZARAT VE O.BEE İLE SALI SALLANIR SAYFİYE - 11 AĞUSTOS 2015, SALI
MADEO BEACH
Mehmet Koyu, Kum Beach, Alaçatı İZMİR ÇEŞME

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN