TONIGHT PRESENTS: CARLO LIO + KANT + MONTE

ETKİNLİK NABZI

  • Burak G. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliği favorilerine ekledi.
  • Cenk S. etkinliğe katılıyor.
  • Mustafa K. etkinliğe katılıyor.
  • Burak B. etkinliğe katılıyor.
  • Tuncay G. etkinliğe katılıyor.
  • Kaan T. etkinliğe katılıyor.
  • Berkem C. etkinliğe katılıyor.
  • Mufa M. etkinliğe katılıyor.
  • Ebrar I. etkinliğe katılıyor.
TONIGHT PRESENTS: CARLO LIO + KANT + MONTE

CARLO LIO (Sci.Tec, Rawthentic Music, CA)

Eğer Babil kulesi tamamlanabilecek olsaydı bu işin başında muhtemelen Carlo Lio olurdu. Onun elektronik müziğe getirdiği evrsensel dil, farklı coğrafyalarda farklı diller konuşan binlerce hayranını aynı takımda buluşturuyor. Lio, müziğini insanları birbirine yaklaştıran keyifli bir dil haline dönüştürmeyi ustalıkla başarmış bir isim. Yıldızlaşmış bir DJ ve güçlü bir prodüktör olmanın ötesinde, son derece başarılı bir işadamı olarak müzik endüstrisinde önemli bir yeri olan Carlo, Rawthentic Music'i kurduğu partneri Nathan Barato ile birlikte sayısız projeye imza attı ve çok sayıda ismi elektronik dünyaya kazandırdı.

Lio'nun kendine özgü, seksi ve hipnotize edici techno vuruşları hayranlarını adeta büyülüyor. Dubfire, Marco Carola, Carl Cox ve Loco Dice ilhamlı prodüksiyonları yüksek tempolu tech-house ve minimal tınılar arasında ustalıkla gidip geliyor. Toronto club kültürüne yeni bir vizyon kazandıran Lio, Arc'ta gerçekleştireceği bu gecede sadece kulaklarınız için değil ruhunuz için de çalıyor!

KANT (DK, Suara, Kittball)

Danimarka dilinde 'uç' anlamına gelen 'Kant', isminin de değindiği gibi alışılmadık, heyecan verici ve yeniyi kapsayan karakteristiğini müziğine de yansıtarak Danimarka'da hızla büyüyen dinleyici kitlesine sahip olmayı başardı.

Ürettiği müziğin yaratıcılığı ve tazeliği ile bir çok elementi birleştirmeyi başaran Kant, vokal ve piyano riffleriyle belirgin özellik kazandı.

2014'te uluslararası alanda adını duyuran Kant, dünya turuna çıkarak BBC Radio 1 tarafından radyo desteğini de arkasına aldı. Orjinal üretimleri dışında remix yeteneğiyle de bir çok ünlü labelın dikkatini çekti. MØ, Thomas Azier, Klingande veya Tomas Barfod gibi isimlerin çalışmalarını tekrardan düzenledi.

MONTE (DE, Jeudi)

Baterist ve besteci/aranjör olarak mezun olan Monte, henüz çocuk yaştayken müzikle tanışmıştı. Demo Scene için müzik yaparken Trackers kullanarak fikirlerini müziğine yansıttı ve bu tutkusu onu Hamburg'a götürerek kendisini bir çok artist için producing/co-producing ve mixing yaparken bulmasına sebep oldu.

2008'den beri Hamburg'daki Baalsaal kulübünde JEUDI Eventse katılımı onu ilk "JEUDI's FRIENDS EP" de yer edinmesini sağladı.

Monte, ayrıca baterist olarak da aktif rol oynamaya devam etmekte.

ETKİNLİK TARİHİ

13 MART 2015, CUMA
13.03.2015 23:00:00 TONIGHT PRESENTS: CARLO LIO + KANT + MONTE - 13 MART 2015,CUMA
KLOSTER
Hüseyin Ağa Mahallesi, Kamer Hatun Caddesi, No: 10 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN