ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

RAMONA FALLS

Kıyı Müzik, Ramona Falls adıyla tanınan indie/ experimental rock müzisyeni Brent Knopf'u Atlas Okyanusu'nun diğer tarafından alıp getiriyor, İstanbul'da sevenleriyle buluşturuyor.

Kıyı Müzik konser serisinin üçüncü ayağında, eski Menomena üyesi Brent Knopf, Roxy sahnesine çıkıyor. Ramona Falls adıyla yayınladığı ilk solo albümü "Intuit" ile '2009'un en iyi albümleri' sıralamalarında adı sıkça anılan Knopf, "Going Once, Going Twice", "I Say Fever", "Clover" ve elbette ki "Russia" gibi şarkılarıyla büyük beğeni toplamıştı.

Büyüleyici vokalini, her ayrıntısı için ince ince düşünülmüş düzenlemeleri ve kırılgan şarkı sözleriyle harmanlayan Ramona Falls, 2012 yılı içinde çıkardığı ikinci solo albümü "Prophet" ile hayran kitlesinin sınırlarını iyiden iyiye genişletti ve şarkıları, başta Kıyı Müzik olmak üzere birçok platformda defalarca çalındı.

Intuit'ten farklı olarak, albümün müzikal yönünü, şarkı sözlerinin ve vokalinin bir miktar önüne çıkaran sanatçı, insanın koskoca evrende kapladığı yeri sorguluyor, sorgusunu da her zamanki gibi kendine has naif üslubuyla yapıyor.

Çalamadığı enstrüman sayısı, çalabildiklerinden kesinlikle daha az olan Portland, Oregon'lu şarkıcı, Kıyı Müzik'in favorilerinden biri olarak, ilk Türkiye konserine hazırlanıyor.

ETKİNLİK TARİHİ

20 NİSAN 2013, CUMARTESİ
20.04.2013 21:00:00 RAMONA FALLS - 20 NİSAN 2013, CUMARTESİ
ROXY
Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Arslanyatağı Sokak, No: 5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN