ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

ANDY TIMMONS BAND

Olağanüstü enstrüman hakimiyeti, ton, kontrol ve katışıksız güzellikteki yeteneği ile yaşayan en iyi gitaristlerden olan Andy Timmons, grubu Andy Timmons Band ile vereceği konser ve çok özel masterclass buluşması ile birlikte ilk kez Türkiye'de!

Milyonu aşkın satış rakamlarına sahip grubu Danger Danger'ın Kiss ve Alice Cooper başta olmak üzere çıktığı turnelerde tüm dünyada konserler veren Andy Timmons grubun dağıldığı 1993 tarihinden beri devam ettiği solo kariyerinde yayınladığı albümlerle başarısını perçinledi ve dünyanın en önde gelen gitaristlerinden biri oldu. Tarzının en iyi örneklerinden olan 1994 ve 1997 tarihli "Ear X-Tacy"ve "Ear X-Tacy 2", onun devamında gelen ve Steve Vai'e ait plak şirketi Favoured Nations'dan çıkan albümleriyle eleştirmenlerce "inanılmaz" olarak nitelendi. Geçtiğimiz yıl yayınlanan "Andy Timmons Band Plays Sgt. Pepper" ise Beatles'ın 1967 tarihli albümünün dünyaca ünlü gitaristin dokunuşuyla tekrar hayat bulan çok özel bir uyarlaması.

Amerikalı gitarist Simon Philips, Paula Abdul, Olivia Newton-John, Beach Boys, Kip Winger, Paul Stanley, Steve Vai, Joe Satriani, Paul Gilbert, Eric Johnson, Steve Morse, Mike Stern, Ace Frehley, Ted Nugent, Reb Beach, ve Pierre Bensusan gibi birçok müzisyenle ortak çalışmalarıyla da adından sözettirdi. Mesa Boogie, Laney ve Ibanez gibi dünyanın en önemli gitar ve amfi firmalarının kendisi için özel olarak geliştirdiği modeller, ünlü gitaristin dünyadaki saygınlığının bir göstergesi. Efsane gitarist 2012 Avrupa turnesinde kapsamında 9 Aralık 2012 tarihinde Roxy'de vereceği konserle İstanbullu müzikseverlerle ilk kez buluşacak. Efsane gitarist 2012 Avrupa turnesinde İstanbullu müzikseverlerle ilk kez buluşacak.

Konuk sanatçı: Mehmet Hakan Özhendekçi

Yaşadığı toprakların kültürünü ve müziğini hazmetmiş ve bunu kendine özgü tarzı ile gitar çalışına yansıtmayı başarmış olan Mehmet Hakan Özhendekci'nin yirmi yıllık macerasının seyirciyle ilk buluşması olacak.

ETKİNLİK TARİHİ

9 ARALIK 2012, PAZAR
9.12.2012 20:00:00 ANDY TIMMONS BAND - 9 ARALIK 2012, PAZAR
ROXY
Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Arslanyatağı Sokak, No: 5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN