GIGOLOGY ONBOARD EXPLOITED SHOWCASE

ETKİNLİK NABZI

  • Burak K. etkinliğe katılıyor.
  • Kemal A. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliği favorilerine ekledi.
  • Ayca A. etkinliği favorilerine ekledi.
  • Cenk S. etkinliğe katılıyor.
  • Sinem O. etkinliğe katılıyor.
GIGOLOGY ONBOARD EXPLOITED SHOWCASE

CLAPTONE - SHIR KHAN - ISIS SALAM LIVE - KRUSE & NUERNBERG

ONBOARD, etkinlik tasarım platformu Gigology'nin, 4 haftasonunda 14 yabancı sanatçının performanslarıyla oluşacak 5 farklı plak şirketinin showcase'leri ile 16, 23 Ağustos ve 7, 14 Eylül tarihlerinde, İstanbul boğazında gerçekleşecek elektronik müzik tekne partileridir. İlki 2 farklı içerik ile 16 ve 30 Ağustos 2013'te gerçekleşen ONBOARD Türkiye'deki ilk underground tekne partileri. Londra merkezli Moda Black ve Aus, Berlin'den Exploited, house müzik şehri olarak bilinen Hamburg'dan Jeudi Records ve enstrümantal house ile öne çıkan doğu Almanya şehri Halle'den Monaberry plak şirketlerinin showcase'lerinde 14 yabancı projenin performanslarıyla İstanbul boğazında 4 haftasonu bir festival niteliğinde yaşanacak.

ONBOARD sanatçıları, elektronik dans müziğinin en önde olan, en çok dinlenen ve ülkemizde de beklenen isimleri: Adana Twins x Claptone x Doctor Dru x Dusky x ISIS SALAM LIVE x Jaymo & Andy George x Kruse & Nuernberg x Martin Waslewski x Maxxi Soundsystem x Mickey x Monte x Shir Khan x Super Flu x Will Saul.

16:30'da başlayacak ONBOARD'lar 22:30'a kadar İstanbul boğazında olacak. ONBOARD'lar 23:00'da başlayıp 04:00'a kadar sürecek after partileriyle karada devam edecek.

ONBOARD, İstanbul Boğazında etkinlik amaçlı kullanılan en imkanlı gemilerden biri olan ve geçtiğimiz sene de kullandığımız Semiramis 2 gemisinde gerçekleşecek. 43 metre açık güverte ve kapalı alanı olan Semiramis 2 gemisi bu ve diğer detay özellikleriyle etkinlik ihtiyaçlarını karşılıyor.

ÖNEMLİ NOT

Avantajlı 1. Dönem biletleri bittiğinde 68,50 TL'lik 2. Dönem biletleri satışa sunulacaktır. Biletler kaldığı takdirde etkinlik kapısında 89 TL olacaktır.

ETKİNLİK TARİHİ

14 EYLÜL 2014, PAZAR
14.09.2014 16:30:00 GIGOLOGY ONBOARD EXPLOITED SHOWCASE - 14 EYLÜL 2014, PAZAR
SEMİRAMİS 2
İçadiye Mahallesi, Akdarı Sokak, No: 1, İnandı İş Merkezi İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu etkinlik iptal edilmiştir!

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN