ETKİNLİK NABZI

  • Cenk S. etkinliğe katılıyor.
  • Ataer A. etkinliğe katılıyor.
  • Ataer A. etkinliği favorilerine ekledi.
  • Murat U. etkinliği favorilerine ekledi.
  • Evren Ş. etkinliğe katılıyor.
  • Murat U. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliği favorilerine ekledi.
FLYING CIRCUS İSTANBUL

FLYING CIRCUS ISTANBUL
AUDIOFLY (Luca)
SIS live
MURAT UNCUOGLU
ALICAN

6 yıl önce Miami Winter Music Conference'da, Ispanyol ikili Audiofly tarafından yaratılan Flying Circus parti serisi konsepti, Miami, Barcelona, Ibiza, Berlin, Amsterdam, Tulum ve Mexico City gibi şehirlerden sonra İstanbullu müziksevelerle buluşmak için 20 Aralık Cumartesi gecesi Audiofly ve SIS'in katılımı, Murat Uncuoğlu ve Alican'ın ev sahipliğiyle ilk kez indigo'da!

Tamamen müzikten zevk alma üzerine kurulu bir konsept olan Flying Circus, gerçek bir sirk ruhunda dünyayı dolaşarak, gittiği yerlerdeki müzikseverlere en temek ihtiyaçları olan güzel müzik dinlemeyi ve dans etmeyi sağlamayı amaçlıyor.

Flying Circus İstanbul gecesinin ilk konuğu 2002 yılından bu yana birlikte sayısız başarılı projeye imzasını atan İspanyol ikili Audiofly'dan Luca. Kendi şirketleri Supernature'ın dışında Get Physical, Connaisseur ve Rekids gibi birçok plak şirketinden de parça yayınlayan Audiofly, aynı zamanda alman ikili M.A.N.D.Y. ile birlikte oluşturdukları 4 kişilik M.A.N.F.L.Y. ile de dans müziği severleri kendine hayran bırakmayı her zaman başardı.

Flying Circus Istanbul için Audiofly'ın yanında indigo kabinini güçlendirecek diğer isim de Türk asıllı Alman prodüktör SIS! 2008 yılında Frankfurt'taki efsanevi Robert Johnson Club'da tanıştığı Ricardo Villalobos'a parçası "Trompeta"yı veren SIS'in hayatı o an değişti ve aynı yıl Villalobos'un plak şirketi Sei Es Drum'dan yayınladığı parçası ile Groove Magazine tarafından yılın prodüktörü seçildi. Flying Circus Istanbul gecesi aynı zamanda Burak Sar ya da bilinen adıyla SIS'in ilk Türkiye performansı olacak.

ETKİNLİK TARİHİ

20 ARALIK 2014, CUMARTESİ
20.12.2014 23:30:00 FLYING CIRCUS İSTANBUL - 20 ARALIK 2014, CUMARTESİ
INDIGO
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Akarsu Sokak, No: 1-2-4-5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN