ETKİNLİK NABZI

  • Cenk S. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliği favorilerine ekledi.
CLUB BANGKOK

KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER BAŞARI ÖYKÜSÜ CLUB BANGKOK

Konum: İstanbul
Kuruluş Tarihi: 2006
Çalışan Sayısı: 3
Şirketin Özlü Sözü: "Bazen iyi çalıyoruz."

ÖNSÖZ:

Yaklaşık 24 adet boş CD (tekrardan yazılabilir CD olsaydı iyiydi, buna da para harcanmazdı) ve bir cama yazan siyah markörün fiyatına tekabül eden bir sermayeyle çok da acı olmayan vatan Amsterdam'da kurulan Club Bangkok, yıllar içinde hiç değişmedi. Kusursuz, mükemmel ve şaşaalı estetikten pek anlamayan o memur vizyonu sebebiyle aynı kalarak hepimizden birisi gibi Club Bangkok ama değil... Çünkü üç kişi. Hepimizden üç kişi gibi ama yine değil gibi de...

NEDEN?

Rekabet. Rekabet. Rekabet.
Bir şirketin en önemli taşınamaz mal varlıklarından birisi iyi rakip analizi yapabilmesidir. En basit şekilde şirketimizde işleyen rakip analizi politikasını bir kısa soru cümlesiyle şöyle özetleyebiliriz: "En son hangi Club Bangkok gecesinde şehirde doğru düzgün başka etkinlik vardı?" Hatırlayamıyorsunuz değil mi? Bu bir nevi "Geçen yılbaşı kiminleydin ve ne yaptın?" sorusunu hatırlatıyor... Hatta biraz daha zor seviyede oynamayı seviyorsanız; "Peki bir önceki yılbaşı kiminleydin ve ne yaptın?" sorusunu saldırı tipi el bombası gibi bırakıp kaçabiliriz. Bu soruların hiçbiri yanıtlanmıyor, yanıtlanamıyor. Düşünüp işin içinden çıkmaya çalışırken yeni bir Club Bangkok gecesi gelip geçiyor, yeni bir yılbaşı gecesi yaşıyorsunuz, yeni bir yılbaşı gecesi daha yaşıyorsunuz ve ufak ufak toprak kokarken sizi gömmeyi unuttukları yaşa bir adım daha yaklaşıyorsunuz.

20 Aralık gecesi yine şehirde yapacak adam gibi bir şey yok.

Nublu'da ise Club Bangkok ve yakın arkadaşları Temples, The xx, Arctic Monkeys, Tiga, Metronomy, Arcade Fire, Plastic Bertrand, Elvis Costello, Moderat, Foals, The Libertines, Caribou, Jungle, SBTRKT, Death From Above 1979 ve Superfood CD, USB ve üşenmezlerse plak formatında yanlarında olacak.

ETKİNLİK TARİHİ

20 ARALIK 2014, CUMARTESİ
20.12.2014 23:00:00 CLUB BANGKOK - 20 ARALIK 2014, CUMARTESİ
NUBLU İSTANBUL
Sıraselviler Caddesi, No: 55 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN