ETKİNLİK NABZI

  • Cenk S. etkinliğe katılıyor.
  • Ataer A. etkinliği favorilerine ekledi.
  • Gul A. etkinliğe katılıyor.
  • Ataer A. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliği favorilerine ekledi.
  • Gul A. etkinliği favorilerine ekledi.
KOLEKTİF İSTANBUL

İstanbul'un tartışmasız en popüler balkan partilerinin yaratıcıları, Avrupa'da en sık turlayan gruplardan biri olan KOLEKTIF ISTANBUL, kendi şehirlerindeki izleyicileriyle hasret gidermek üzere 28 Kasım'da nublu istanbul'un yeni adresinde, sıraselviler no:55'te olacak...

Anadolu ve Balkan müziğini farklı bir perspektifle harmanladıkları zengin repertuarlarını kendilerine has stilleriyle, funk ve jazz ile buluşturan grubun konserlerinde (izleyenlerin kendi ifadeleriyle) "Çaldıkça zıvanadan çıkılacak, zıvanadan çıktıkça güzelleşilecek..."

Bugünlerde hummalı bir stüdyo sürecinde olan grup, 2014 bitmeden takipçilerini sevindirecek sürprizlere hazırlanıyor.

Farklı dönemlerde farklı müzisyenlerin bir araya gelmesiyle zenginleşerek bugünkü halini alan Kolektif İstanbul, doğaçlama dendiğinde akla gelen isimlerdendir. Sahnede yaratmış oldukları enerji ve coşkunun en önemli sebeplerinden birisi enstrümanların canlılığıyla bütünleşen bu doğaçlama müzik yapılarıdır. harmanlayarak karşımıza çıkan ekip caz ve funk müziği altyapılarından beslenirken, bu ikiliyi hem Anadolu hem Balkan hem de gittikleri diğer coğrafyalardaki müzik kültürleriyle birleştirmekten geri kalmıyorlar.

ETKİNLİK TARİHİ

28 KASIM 2014, CUMA
28.11.2014 22:00:00 KOLEKTİF İSTANBUL - 28 KASIM 2014, CUMA
NUBLU İSTANBUL
Sıraselviler Caddesi, No: 55 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN