ETKİNLİK NABZI

  • Melis Ö. etkinliğe katılıyor.
  • Ayhan Ahmet A. etkinliğe katılıyor.
  • Ruşen Ş. etkinliğe katılıyor.
  • Mustafa T. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliğe katılıyor.
  • Çağlar G. etkinliğe katılıyor.
  • Semih D. etkinliğe katılıyor.
  • Doğan D. etkinliğe katılıyor.
HOUSEKEEPER 3RD ANNIVERSARY

HOUSEKEEPER 3rd Anniversary : NiCe7

NiCe7 (Noir Music, IT)
Ilker Aksungar (HOUSEKEEPER)
Atacan Safak (HOUSEKEEPER)

2011 yılından bu yana aktif olarak faaliyet gösteren HOUSEKEEPER, house müzik ve türevlerini üretmeyi, paylaşmayı ve eğlendirmeyi amaç edinmiştir. Yayınladığı podcast'ler ve gerçekleştirdiği etkinlikler ile kısa süre içerisinde hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan HOUSEKEEPER, farklı sanat dallarından, özellikle de sokak sanatlarından ilham almış ve sokaktan gelen sanatla her zaman iç içe yer almıştır. Nisan ayı içerisinde 3. yılını üç farklı mekanda üç farklı etkinlik ile kutlayacak olan HOUSEKEEPER, bu etkinliklerin açılışını 11 Nisan akşamı Indigo'da, son yıllarda yaptıkları remix ve prodüksiyonlara deep house ve tech house listelerinin en üst sıralarında sıkça rastladığımız İtalyan ikili NiCe7'ı ağırlayarak kutluyor.

NiCe7

2005 yılında beraber müzik yapmaya başlayan İtalyan ikili Nicola ve Cesare'den oluşan NiCe7, beraber çalışmaya başladıktan kısa bir sure sonra Noir Music, Suara, Defected gibi önemli plak şirketlerinden kendi prodüksyonlarını yayınladılar ve birçok remix'e imza attılar. 2011 yılında Gruuv Records'dan yayınladıkları "Point" aldı parçaları, Beatport Müzik Ödülleri'nde yılın en iyi tech house parçası seçilerek önemli bir başarıya imza attı. Beş parçadan oluşan ve Noir Müzik tarafından Haziran 2012'de yayınlanan "Back to Basics EP", uluslararası müzik platformunda önemli ölçüde ilgi uyandırdı. NiCe7 "Back to Basics EP" ile ayrıca Jamie Jones, Seth Troxler, Luciano, Richie Hawtin, Marco Carola, Carl Cox, Solomun ve Dennis Ferrer gibi önemli isimlerin desteğini de kazandı.

2013 yılında Jon Cutler'ın "It's Yours" adlı klasikleşmiş parçasına yaptıkları remix, Beatport'un Deep House Chart listesinde en tepede yerini bularak aylarca 1 numara kalmayı başardı ve yaz aylarından bu yana dans pistlerini sallamaya devam ediyor.

NiCe7'nin 2013'ün başlarında Pirupa & Leon ile beraber kurdukları D-FLOOR'dan kendi prodüksiyonlarını yayınlamaya başladılar.

Dünyanın dört bir yanında hız kesmeden performanslarını sergileyen ikili, 11 Nisan akşamı HOUSEKEEPER'ın 3. yılını kutladığı etkinliklerinin ilkinde, Indigo'da olacaklar. Gecenin ev sahipliğini HOUSEKEEPER kurucusu İlker Aksungar ve FG 93.7 setleriyle son dönemde dikkat çeken isimlerden Atacan Şafak yapacak.

ETKİNLİK TARİHİ

11 NİSAN 2014, CUMA
11.04.2014 19:00:00 HOUSEKEEPER 3RD ANNIVERSARY - 11 NİSAN 2014, CUMA
INDIGO
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Akarsu Sokak, No: 1-2-4-5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN