ETKİNLİK NABZI

  • Asfdasdf A. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliği favorilerine ekledi.
  • Sajid A. etkinliğe katılıyor.
  • Burak E. etkinliğe katılıyor.
  • Stephan M. etkinliğe katılıyor.
  • Kıvanç K. etkinliğe katılıyor.
  • Norbert F. etkinliğe katılıyor.
  • Ersin İ. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliğe katılıyor.
  • Faruk G. etkinliğe katılıyor.
NEWSPEAK PRESENTS: ROBOSONIC

NewSpeak Presents

ROBOSONIC (OFF, 2DIY4,DE)
JACK IN THE BOX (NEWSPEAK, SAVE ROOM, TR)

ROBOSONIC ya da gerçek isimleri ile Cord ve Sacha, 2012 yılının yaz aylarında, elektronik müzik dünyasına global anlamda ses getiren bir biçimde giriş yaptılar. Off Recording'den yayınladıkları, içerisinde Dr. Dru ve Fritz Zander'ın da remixlerini içeren "Worst Love" adlı albümü, dans pistlerine bomba gibi düştü. Bu kısacık zamanda klasiklerin arasına girmeyi başaran albümün, haftalarca Beatport listelerinde en üst sıralarda kalması ya da Resident Advisor'ın "En İyi Parçalar" sıralamalarında boy göstermesi, ROBOSONIC'in hızlı yükselişini gözler önüne seriyor.

Aslında uzun yıllardır elektronik müzik ile uğraşan ikili, dans pistindeki dinleyicilerini soluksuz bırakarak kendilerine dünya çapında bir ün edinirken, "hissederek" çalmayı bir öncelik haline getirdiklerini her hallerinden belli ediyorlar. Yetenekli ikili, yaptıkları müziğe daimi olarak kendilerinden bir parça katarak performanslarını çok boyutlu hale getirmeye çalışıyor.

Parçalarının birçok ünlü DJ tarafından remixlendiğini görme şansına da nail olan bu genç DJler, Jackmode, Off Recordings, Stil Vor Talent ve 2DIY4 gibi başarılı plak şirketleriyle çalışarak birbirinden önemli ve başarılı EPler yayınlamaya devam ediyorlar. Cord ve Sacha'nın, sadece prodüksiyonları ve üretkenlileriyle değil, samimi ve dürüst duruşları ile fanlarının sevgisini kazandığı da bir gerçek.

Kariyerlerini, "amansız bir sanatsal kavga" ve "bir müzikal bağımsızlık savaşı" olan tanımlayan ROBOSONIC, dünyanın en çok aranan Deep House DJlerinden olmaya doğru hızla yol almaya devam ediyor. Son olarak Adana Twins ile beraber 2DIY4 etiketiyle çıkardıkları "La Fique" EP'si, mutlu mu mutlu nu disco ezgileri ve hipnotize edici beatler ile kalabalıkları dans ettiyor.

NewSpeak'in ev sahipliğinde 12 Nisan Cumartesi gecesi indigo'da gerçekleşecek ve yine NewSpeak resident'larından Jack in the Box'ın de kabine geçeceği bu keyifli geceyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bu arada www.facebook.com/newspeakevents linkinden page'imizi like'layarak bizi ve gelişmelerimizi takip edebilirsiniz.

Bu event yine para, şöhret, illuminati ve drama üzerine kurulmuştur. Beklentilerinizi vestiyere bırakınız.

Robosonic

ETKİNLİK TARİHİ

12 NİSAN 2014, CUMARTESİ
12.04.2014 19:00:00 NEWSPEAK PRESENTS: ROBOSONIC - 12 NİSAN 2014, CUMARTESİ
INDIGO
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Akarsu Sokak, No: 1-2-4-5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN