ETKİNLİK NABZI

  • Çağrı Y. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliği favorilerine ekledi.
  • Cenk S. etkinliğe katılıyor.
SHIT ROBOT

GENERIC MUSIC & DISCO'NUN B YÜZÜ PRESENTS

Shit Robot (DFA)
Timur Çelikyay (FG 93.7/Generic Music)
Paradisko (On the Fruit Records)

Disco'nun B Yüzü, Generic Music ile elele veriyor ve indigo hasretini disco ve house'un kurt isimlerinden Shit Robot ile 14 Mart'ta sonlandırıyor. DFA'nın demirbaş isimlerinden olan robot tam olarak 10 yıldır aktif olarak prodüksiyonlarını sürdürmekte. Bol groove'lu parçalarına akılcı vokaller de ekleyerek kıç sallatırmayı ihmal etmeyen prodüktör, "Take'Em Up" "Work it Out "Feels Real" gibi hit parçalara sahip.

Albümlerine seçtiği remix'lerle de nokta atışı yaptırtan Shit Robot, bu konuda Todd Terje, Larse, Marcus Marr gibi önemli isimlerle de çalışmayı ihmal etmedi. In Flagranti, The Juan Maclean gibi dans müziğinin önemli isimlerine remix yapmayı da ihmal etmeyen prodüktör, 2013'ün son periyodunda çıkardığı son single'ı We Got a Love ile bir Disco House anthem yaratmayı başardı.

Yeni albümü öncesinde son single'ında Disco vokallerinin kraliçesi Nancy Whang'i parçasına katık eden Shit Robot'un öncesinde geceyi Istanbul'dan bir başka kurt FG 93.7'nin Dancefloor'cusu, Generic Music'in bir tanesi Timur Çelikyay yapıyor. Gecenin kapanışı ise Mart sonu harbici bomba isimlerin de yer aldığı siftah EP'si Chewing Gun'ı On the Fruit Records'dan yayınlayacak bilumum remix'i şimdiden hazır olan disco house ikilisi Paradisko yapacak.

ETKİNLİK TARİHİ

14 MART 2014, CUMA
14.03.2014 20:00:00 SHIT ROBOT - 14 MART 2014, CUMA
INDIGO
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Akarsu Sokak, No: 1-2-4-5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN