ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

AYŞE SARAN

Ayşe Saran'dan 2013'ün ilk İstanbul performansı!

2012 Şubat ayında Sony Music etiketiyle çıkarttığı Rüyadan Kaçış albümü ile müzik dünyasinda önemli bir yer edinen Ayşe Saran, 23 Ocak 2013 Çarşamba akşamı İstanbul'daki müzik severler ile buluşuyor.

Geçtiğimiz yıl Tuborg Golfest, Scorpions Konseri ve üniversitelerde verdiği konserlerin ardından adından sıkça söz edilen Ayşe Saran, Istanbul'un en sevilen etkinlik mekanlarından biri olan Mojo'da farklı sahne performansını sevenleri ile paylaşıyor olacak.

Ayse Saran 24 Ağustos 1985 Istanbul'da dogdu. Daha önce rock-alternatif gruplarla çalıştı. Pek de uzun sayılmayan bu dönemden sonra, kendi albümü için çalışmalara başladı.

Özhan Deneç'in müzik prodüktörlüğünü yaptığı albüm "Rüyadan Kaçış", "Soundcheck" stüdyosunda, projeye gerçekten can-ı gönülden inanan ve destekleyen insanların bir araya gelmesi ile 2007 yılında kaydedildi. Albümde 11 parça bulunmakta. Şarkı sözlerinin büyük bir kısmı Ayşe Saran ve Özhan Deneç tarafından beraber yazıldı, bir diğer kısmı ise Ayşe Saran tarafından yazılmıştır.

Şu sıralar ikinci albüm kayıtları devam etmekte olan Ayşe Saran aynı zamanda pek çok jingle'a vokal yapmıştır, halen daha jingle çalışmaları devam etmektedir. Bunun yanı sıra radyo ve tv reklamları için seslendirmenlik yapmaktadır.

Ayşe Saran 2013 yılının bu ilk konserinde ilk albüm şarkılarınının yanı sıra sürpriz bir şarkı listesi ile Mojo sahnesinde sevenlerinin karşısında olacak.

ETKİNLİK TARİHİ

23 OCAK 2013, ÇARŞAMBA
23.01.2013 20:00:00 AYŞE SARAN - 23 OCAK 2013, ÇARŞAMBA
MOJO
Büyükparmakkapı Sokak, No: 22/A İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN