ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

TIEFSCHWARZ

SOUL OF THE NIGHT PRESENTS...

Tiefschwarz (Ali) (Souvenir, DE)
Murat Uncuoglu (Get Physical, TR)
Batur (indigo, TR)

Tüm dünyada kardeş dayanamışmasının yaratıcılığı artıran bir etken olduğunu kanıtlayan örneklerden bir tanesi de Soul Of The Night kapsamında indigo'da dinleyeceğimiz Ali ve Basti Schwarz kardeşler, ya da bilinen isimleriyle "Tiefschwarz". Hem kardeş, hem de birer müzik aşığı olan Tiefschwarz, 1990 yılında dönemin yeni, şimdi ise efsane olarak bilinen gece kulübü "On-U"da ile başladı. Müziğe olan aşkları ve tutkuları, 1990'ların sonlarına doğru onları hem Almanya dışına taşıdı, hem de DJ'likten prodüktörlüğe geçiş için gerekli adımı atmalarını sağladı.

2000'li yılların başında Avrupa'da tırmanmaya başlayan bir fırtına haline gelen Tiefschwarz, 2002 yılında yayınladıkları mix albümleri "A Little Help For Your Friends" ile birlikte Amerika, Avustralya ve Brezilya'yı turlayarak dünya yıldızı olma yolunda en büyük adımı attı. Dans müziğinde 23 yıldır yer alan ve Francois K, Luke Solomon ve Derrick Carter gibi önemli isimlerle birçok çalışmaya imza atan Tiefschwarz, aynı zamanda kendi plak şirketleri Souvenir Music ile de Deep House ve Tech house tarzlarının en önemli çalışmalarını müzikseverlere sunuyor.

Dans müziğinin efsane ismi Tiefschwarz, 7 Şubat Cuma gecesi, Istanbullu dans müziği sevenlere unutamayacakları bir deneyim yaşatmak için Soul of The Night kapsamında indigo kabininde!

ETKİNLİK TARİHİ

7 ŞUBAT 2014, CUMA
7.02.2014 21:00:00 TIEFSCHWARZ - 7 ŞUBAT 2014, CUMA
INDIGO
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Akarsu Sokak, No: 1-2-4-5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN