NEWSPEAK PRESENTS: NTFO & JOHN MONKMAN

ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

NEWSPEAK PRESENTS: NTFO & JOHN MONKMAN

NewSpeak Presents

NTFO (DIYNAMIC, RO)
JOHN MONKMAN (GET PHYSICAL, KOTE, UK)
JACK IN THE BOX (NEWSPEAK, SAVE ROOM, TR)

John Monkman 2012'den beri birçok elektronik müzik severin "yükselen DJler" listesinde. Beatport Deephouse Chart'da 1 numaraya kadar yükselen"Don't Have to be Beautiful" isimli single'i ile ismini duyurduktan sonra, Monkman "K.I.S.S. M.E." ve "The Heat" gibi parçaları ile kendinden söz ettirmeye devam etti. Seth Troxler ve Laurent Garnier'nin ilgisini çekmeyi başaran DJ'in mixing ve sound design'a merakı onun başarısının tesadüf olmadığını kanıtlıyor. Yaptığı müziği seksi ve çekici olarak tanımlayan bu yetenekli adamın parçaları bolca disco ve 80's elementleri içeriyor.

John Monkman'ın bilinmeyen bir tarafı ise Radiohead, Chic, Groove Armada ve Pink Floyd gibi önemli prodüksiyonların yapım aşamasında yer almış olması.

Romanya'daki new wave elektronik müzik akımının en iyi temsilcilerinden biri olan NTFO ise, Solomun, Richie Hawtin, H.O.S.H., Loco Dice ve Luciano gibi ağır topların da desteğini alan bir ikili.

İlk vinyl albümlerini 2010 yılının Ocak ayında yayınlayan bu Rumen gençler, üretken yapıları ile dikkatleri üzerlerine çekmeye kararlı. 2011'de Diynamic'le sözleşme imzaladıktan hemen sonra yayılan ünleri ile birçok önemli festivalde yer alan bu ikili, İstanbul'daki EDM severleri de heyecanlandıracağa benziyor.

John Monkman ve NTFO 15 Şubat Cumartesi gecesi NewSpeak organizasyonu ile indigo' da olacak. Bu iki önemli ismin dans pistini hareketlendireceği bu geceyi kaçırmayın.

Bu event yine para, şöhret, illuminati ve drama üzerine kurulmuştur. Beklentilerinizi vestiyere bırakınız.

NTFO & John Monkman

ETKİNLİK TARİHİ

15 ŞUBAT 2014, CUMARTESİ
15.02.2014 21:00:00 NEWSPEAK PRESENTS: NTFO & JOHN MONKMAN - 15 ŞUBAT 2014, CUMARTESİ
INDIGO
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Akarsu Sokak, No: 1-2-4-5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN