NEWSPEAK PRESENTS: BEN PEARCE & HOMEWORK

ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

NEWSPEAK PRESENTS: BEN PEARCE & HOMEWORK

NewSpeak Presents

Ben Pearce (Purp&Soul, UK) & Homework (Exploited, DE)

Birçok house müzik dinleyicisinin hayatına "What I Might Do" adlı single'ı ile unutulmaz bir giriş yapan Manchester'lı Ben Pearce ve elektronik müziğin ilham veren çocukları Homework, bu kez de NewSpeak'in organizasyonu ve indigo'nun ev sahipliği eşliğinde İstanbul'daki takipçileri ile buluşuyor.

2012'den bu yana kulüplerde durmaksızın çalınan şarkıları ile Universal Music Group'un dikkatini çeken ve Pete Tong, Jamie Jones ve Heidi gibi büyük isimlerin de desteğini alan Ben Pearce'in, deep-house'un en başarılı temsilcilerinden biri olması aslında bir tesadüf değil. Onu diğerlerinden ayıran geniş müzik bilgisi, birçok farklı müzik türünde çalabilme yeteneği ve Le Youth, Redlight ve Chris Malinchak'ın parçalarına yaptığı dâhiyane remixleri, onun sadece tek-şarkılık bir DJ olmadığını doğruluyor. Seth Troxler, Eats Everything ve Theo Parrish gibi elektronik müziğin tanınmış isimleri ile beraber çaldığı setler de cabası.

Gecenin bir diğer ismi olan Homework ise yine beklenmedik müzikal riskleri alarak herkesi şaşırtacağa benziyor. Chicago stili house müzikten ilham alarak işe başlayan Amsterdam'lı ikili, gelecek vaat ettiklerini, daha yolun başındayken çıkardıkları ve uluslararası boyutta başarı kazanan EP'leri "Hudson Square" ile kanıtlıyor. Berlin Panoramabar, Paris' Social Club ve NYC The Standard gibi ikonik gece kulüplerinde birçok kez çalarak house müzik dünyasındaki yerlerini sağlamlaştıran bu eğlenceli çocuklar, tanıdık ve sıcak sound'ları içinde bulunduran ama kategorize etmesi güç stilleri ve türler arasında yolculuk etmeyi seven ruhlarıyla gecenize hareket katacak.

Bu event yine para, şöhret, illuminati ve drama üzerine kurulmuştur. Beklentilerinizi bir kez daha vestiyere bırakınız.

NewSpeak Presents: Ben Pearce & Homework

ETKİNLİK TARİHİ

4 OCAK 2014, CUMARTESİ
4.01.2014 21:00:00 NEWSPEAK PRESENTS: BEN PEARCE & HOMEWORK - 4 OCAK 2014, CUMARTESİ
INDIGO
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Akarsu Sokak, No: 1-2-4-5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN