ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

BURUSVİLİS

Happy Birthday burusvilis

Evlenilecek değil eğlenilecek adam burusvilis, doğumgününü 20. yılını kutlayan Roxy'de kutluyor (mekandan yaşlı olduğu için yaşını söylemek istemedi)

Where is the party, when is the party? konseptiyle gerçekleşecek gecede davetliler arasında sosyal medyanın öne çıkan bir çok isminin yanı sıra sürpriz isimler de var. Sahnede rock müziğin önemli isimlerinden Vega'yı ağırlayacak olan burusvilis, diğer parti konseptlerinde olduğu gibi birkaç şarkı ile sahnede de olacak.

burusvilis kimdir?

1976 yılında Erzurum'da doğdu. İlkokulu çeşitli kaprisler yaparak 3 ayrı şehirde okudu. Evet yani babası memurdu. Afyonda liseyi bitirdikten sonra hem uzun saçlarla rahat gezebilmek hem de üniversite okumak için Eskişehir'e gitti. Osmangazi Üniversitesi matematik bölümünde okurken çan eğrisine takılarak okuldan atıldı. Bir süre çeşitli mekanlarda müzisyenlik yaptıktan sonra Eskişehirden Bodrum'a giderek orada çalışmaya başladı. Daha sonra sesinin kötü olduğunu ve iyi gitar da çalamadığını fark edip müziği bıraktı ve Gökova-Akyaka'ya gidip babasının işlettiği otelde ona yardımcı oldu. 2006 yılının sonlarında İstanbul'a tatil için gelip Creavidi film şirketinde işe başladı. 6 yıl burada çalışarak ses kayıt ve dizayn işleri yaptı. Bu süreçte Twitter'da hesap açtı ve popüler bir kullanıcı oldu, bir süre Habertürk Blog yazarlığı yaptı. Halen hafta içi her sabah Power fm'de Power Morning Team'in bir parçasıdır. Ayrıca Catcheer adlı mobil uygulamanın editörlüğünü yapan burusvilis evsiz ve bir kız abisidir.

ETKİNLİK TARİHİ

13 ARALIK 2013, CUMA
13.12.2013 21:00:00 BURUSVİLİS - 13 ARALIK 2013, CUMA
ROXY
Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Arslanyatağı Sokak, No: 5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN