ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

SASHA FALL & WINTER TOUR 2013

SOUL OF THE NIGHT PRESENTS... SASHA FALL & WINTER TOUR 2013

Sasha
Murat Uncuoglu

Soul Of The Night partileri dans müziğinin efsane ismi Sasha ile devam ediyor!

Sasha adı dans müziğinde gerçek bir efsane. Sasha adı dinleyicileri için dünyanın farklı yerlerindeki dev şovlardan arda kalan unutulmaz anılar demek. Bir DJ olarak Sasha, yalnızca çeşitli müzik tür ve biçemlerini harmanlamakla kalmayıp, müziğini katıksız, duru duygusallığıyla yoğurarak ulaştığı çok farklı boyutla da, dünyanın önde gelen DJ'lerinden biri olmayı başardı. 80'lerin sonlarında kulüp DJ'liğiyle mesleğe atılan Sasha, daha o dönemde kalabalık bir hayran kitlesini kendisine bağladı. Daha sonra Renaissance gecelerini müziğiyle renklendirmeye başlayan Sasha, dünyanın sayılı DJ'lerinden biri olarak her geçen gün daha da ünlendi.

Sasha, yalnızca müthiş bir DJ değil, bir prodüktör olarak da müzik dünyasına damgasını vurdu. Sasha, Deconstruction, Global Underground, Yoshitoshi ve sahibi olduğu Excession gibi dans müziği tarihinin en önemli şirketleri için gerçekleştirdiği yapımlar dışında, Chemical Brothers ve Madonna gibi ünlü isimler için bir çok remix yaptı. 1999 yılında büyük bir yankı uyandıran ve günümüzde hala dünya DJ plak listelerindeki yerini koruyan Xpander EP'yi yayınladı. 2002'de Digweed ile birlikte yaptıkları ve o dönemin en büyük dans müziği turlarından olan "Delta Heavy Tour" ile A.B.D.'de ayak basmadık şehir bırakmayan Sasha, tur kapsamındaki 31 şehirde 85.000 kişiye ulaştı.

Sasha; 2004'te yaptığı dans müziği için bir ders niteliğindeki "involver" albümü ile dans müziğinin gidişatını değiştirirken bu albümün ulaştığı başarı sonrasında 2008'de invol2ver ve bu sene involv3r albümlerini piyasaya çıkardı. Londra'nın en eski kulüplerinden Ministry Of Sound'da gerçekleştirdiği lansman partisiyle tanıttığı involv3r albümü için 45 dakikalık bir de film çekerek, görsellik ve müziğin bir arada nasıl olması gerektiğini müzikseverlere göstermiş oldu.

Sasha'nın başarılarını ve müziğini ne kadar yazsak az kalır, bu yüzden yapılabilecek en iyi şey 27 Aralık 2013 Cuma gecesi dans müziğinin efsanevi ismi Sasha'yı Soul Of The Night kapsamında indigo'da dinlemek!

ETKİNLİK TARİHİ

27 ARALIK 2013, CUMA
27.12.2013 21:00:00 SASHA FALL & WINTER TOUR 2013 - 27 ARALIK 2013, CUMA
INDIGO
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Akarsu Sokak, No: 1-2-4-5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN