ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

GET WELL SOON

Get Well Soon rüyası gerçek oluyor!

"Kıyıda Köşede Kalmış Şarkıların Radyosu" mottosuyla 2012'nin ilk günlerinde kurulan Kıyı Müzik, kurulduktan bir yıl sonra, sadece sevdiği gruplardan oluşan konser serisi düzenliyor.

Kıyı Müzik ilk konserinde, kıyılarına vuran en güzel gruplardan Get Well Soon'u ağırlıyor, kumun üstünde beraberce yaktıkları ateş tüm Kıyı Müzik takipçilerini ve müzikseverleri ısıtıyor.

2008 tarihli muhteşem debut albümleri "Rest Now, Weary Head! You Will Get Well Soon" ile gelecekte nasıl bir fenomenle karşılaşacağımızın açık sinyallerini veren indie folk/rock grubu, "Vexations" ile devam ettirdiği çizgisini, 2012'de yayınladığı "The Scarlet Beast O'Seven Heads" ile de korumayı başardı.

Konstantin Gropper'in başını çektiği çok sesli ve çok katmanlı grup, şiirsel şarkı sözleri ve isimleri, Konstantin'in yaralı vokali ve her zaman muhteşem orkestrasyonu ile günümüzün en çok saygı gören ve merakla beklenen isimlerinden olmayı hak ediyor.

İçlerinde "Roland, I Feel You"nun da bulunduğu 13 şarkılık son albümden şarkılarının yanında, ilk iki albümden şarkılarına da konserinde yer verecek Get Well Soon, ilk Türkiye konserini, bir anlamda evi olan Kıyı Müzik'in çatısı altında, Roxy'de verecek.

Get Well Soon konserinin açılış grubu ise Mutrib.

2011 yılında Gülşah Erol ve Alp Çoksoyluer'in önderliğinde kurulan Mutrib, 2012 yılında Çağrı Erdem ve Zafer Tunç Resuloğlu'nun katılmasıyla grup formuna kavuştu. Özgün bileşimlerden oluşan Mutrib müziğinin yaratım sürecinde asıl belirleyici olan farklı birçok projeye can veren Mutrib müzisyenlerinin avangart ve deneysel alana duydukları ilgidir. Mutrib müziği, kendine özgü rock tınıları ve deneysel yaklaşımlarıyla dinleyiciyi alışık olduğu yerden, alışık olmadığı yerlere çekme amacını taşır. Mutrib, müzik adına hiçbir zaman kolay yolu seçmez.

Kapı açılışı: 21:00

ETKİNLİK TARİHİ

9 MART 2013, CUMARTESİ
9.03.2013 21:00:00 GET WELL SOON - 9 MART 2013, CUMARTESİ
ROXY
Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Arslanyatağı Sokak, No: 5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN