ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

TIGA

LET'S GO DANCING TOUR 2013

TIGA (TURBO, CA)
MURAT UNCUOGLU (GET PHYSICAL, TR)
ALICAN (GET PHYSICAL, TR)

Kanada'nın dans müziği dünyasına kazandırdığı en büyük isimlerden Tiga, Let's Go Dancing Tour 2013 kapsamında indigo kabinine geliyor!

1990'ların başında Montreal'de başlattığı parti serileriyle dikkat çeken Tiga, şehire getirdiği dj'ler ve kendi performanslarının yanı sıra 1994 yılında açtığı şehrin ilk elektronik müzik butiğiyle şehirdeki elektronik müzik kültürünün oluşmasındaki öncü isimlerden biri oldu. 2001'de çıkardığı "Sunglasses At Night" EP'si ile dans müziği listelerinde en üst sıralara hızla yükselen ve haftalarca listelerden düşmeyen Tiga, hala birçok remixi yapılan bu parçayla çoğu dans müzik severin hala başucunda yerini alıyor.

Depeche Mode, The Prodigy, Moby, Justice, Pet Shop Boys, The Killers ve The XX gibi sayısız sanatçı ve gruba remix yapan Tiga, 1998'de kurduğu ve yayınladığı 20 albüm ve sayısız EP ile 15 yıldır aralıksız devam eden plak şirketi Turbo Recordings ile de dans müziği piyasasına yön veren en önemli isimler arasında yer alıyor.

Eylül ayında Turbo'dan yayınladığı "Let's Go Dancing" EP'sinin dünya turu kapsamında 7 Aralık Cumartesi gecesi indigo'da kabine geçecek Tiga'ya, Murat Uncuoğlu ve Alican eşlik ediyor.

ETKİNLİK TARİHİ

7 ARALIK 2013, CUMARTESİ
7.12.2013 21:00:00 TIGA - 7 ARALIK 2013, CUMARTESİ
INDIGO
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Akarsu Sokak, No: 1-2-4-5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN