ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

HOT CREATIONS EUROPEAN TOUR

Hot Creations European Tour

Miguel Campbell
Richy Ahmed
Batur

2011 yılında Hot Creations'dan çıkardığı ve yakın geçmişin en beğenilen parçaları arasına giren "Something Special" ile satış rekorları kıran Miguel Campbell, fazlasıyla seksi müziğini Istanbul'a taşımak için indigo'ya geliyor!

90'ların başındaki house müzikten etkilenerek DJ'liğe başlayan Campbell, ortağıyla birlikte HCB ismi altında prodüksiyonlara başladı. 2006 yılında kendi plak şirketi Outcross'u kuran Campbell, burada "Talking Box", "I Can Fly" ve "Don't Cry" gibi hit parçalara imzasını attı. Miguel Campbell, house müziğin favori plak şirketlerinden Hot Creations'ın en çok beğenilen parçalarına imzasını atarken, 2012 yılında'da "Back In Flight School" albümüyle hem plak şirketinin hem de house müzik sektörünün en genç ve önemli isimleri arasına girdi.

Imany'nin hit parçası "You Will Never Know"a Matt Hughes ile birlikte yaptığı remixle bu yazın da yine en çok dinlenen isimlerinden biri olan Miguel Campbell, 13 Aralık 2013 Cuma gecesi, Istanbullu müzikseverleri dans ettirmek için indigo'da!

Hot Creations European Tour

ETKİNLİK TARİHİ

13 ARALIK 2013, CUMA
13.12.2013 21:00:00 HOT CREATIONS EUROPEAN TOUR - 13 ARALIK 2013, CUMA
INDIGO
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Akarsu Sokak, No: 1-2-4-5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN