MY FAVOURITE FREAKS SHOWCASE WEEKEND

ETKİNLİK NABZI

  • Özgün Ö. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliğe katılıyor.
  • Mustafa Alper A. etkinliğe katılıyor.
  • Çağdaş Y. etkinliğe katılıyor.
  • Ataer A. etkinliği favorilerine ekledi.
  • Caner Z. etkinliğe katılıyor.
  • Ataer A. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliği favorilerine ekledi.
MY FAVOURITE FREAKS SHOWCASE WEEKEND

RHADOW

7 Kasım Cuma // 23.00
Romanya'nın elektronik müzik dünyasında yarattığı sarsıntının etkileri her yerde hissedilmeye devam ediyor. DJ kabinine geçtiğinde yarattığı enerji yüzlerce metre öteden bile hissedilebilen Rhadow ise ülkesinin medarı iftihar listesinde üst sıralarda yer alıyor. Son derece başarılı bir prodüktör ve remiks üstadı oluşu bir yana, hip hop ilhamlı ritmik ve yüksek parçaları, 2009 yılından bu yana Cadenza, Get Physical ve Sintope gibi güçlü plak şirketlerinin kataloglarında yer alıyor.

HERMANEZ

8 Kasım Cumartesi // 23.00
Uzun, hatta çok uzun yıllar önce Bianca Jagger'ın bembeyaz bir atın üzerinde dost ve düşmanlarına unutulmayacak bir gövde gösterisi yaptığı dans pistinin üzerinde ışıldayan kristal aynalı küreler bugün hala aynı güçle parlamaya devam ediyor. Antwerp'in elektronik tapınaklarından Cafe D'Anvers'in değişmez yıldızlarından biri olan Hermanez, aynı kürelerin ışığında bu kez RAW'u dolduracak olan house ve techno tutkunlarının ayaklarını yerden kesmeye hazırlanıyor. Dünyamıza Michael Coninx adıyla gelen, ancak yakından takip ettiğimiz 'elektronik yıldız haritası'nda Hermanez olarak anılan kahramanımız, tribal noktalarla bezeli tech-house prodüksiyonlarında, Luciano, Loco Dice ve Reboot'un da aralarında bulunduğu müthiş bir grubun ruhunu yansıtmayı da başarıyor.

Belçika doğumlu Hermanez'in diskografisi, techno krallığının farklı titreşimleriyle dolu... Noir Music, Memoria Recordings ve Get Physical ailesinden Kindisch kataloglarına ismini altın harflerle yazdıran Hermanez, kendi plak şirketi Aella'yı çağdaşı ve yakın dostu Rampn Tapia ile birlikte yönetiyor. off-Sonar (Barselona), Spartacus (Aix en Provence), Footwork (Toronto) ve Module (Tokyo) programları arasında mekik dokuyan prodüktör/DJ, house ve techno'yu müthiş bir potada eriterek sunuyor.

ETKİNLİK TARİHİ

7-8 KASIM 2014
7.11.2014 23:00:00 MY FAVOURITE FREAKS SHOWCASE WEEKEND - 7 KASIM 2014, CUMA
RAW İSTANBUL
Necatibey Caddesi, No: 66 Karaköy İSTANBUL BEYOĞLU
8.11.2014 23:00:00 MY FAVOURITE FREAKS SHOWCASE WEEKEND - 8 KASIM 2014, CUMARTESİ
RAW İSTANBUL
Necatibey Caddesi, No: 66 Karaköy İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN