ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

MALT

AKUSTİK GOLD KONSERLERİ MALT AKUSTİK İLE DEVAM EDİYOR!

Türkiye'nin önde gelen müzisyenlerinin konuk sanatçılarla birlikte sahne aldığı ve kendi albümleri dışında parçaları da yorumladığı akustik performansları ile yer aldığı Akustik Gold konser serisi Aralık ayında Malt'ın Akustik projesi ile Roxy sahnesinde devam ediyor.

Aşkın Gözü şarkısıyla iyi çıkış yakalayan Malt, albümlerinin sevilen şarkıları ve cover parçaların akustik yorumları ile 25 Aralık'ta Roxy'de...

90'lı yıllarda "Badluck" grubunun solistliğini yapan, radyo ve televizyonların tanınan simalardan Cenk Durmazel (Vokal) ile Barış Ertunç (Gitar, Vokal) ve Cenk Turanlı'dan (Bas Gitar) oluşan Malt, 2007'de "Kendi Adını Taşıyan İlk Albüm" ve 2010'da "Arıza" adlı iki albüm çıkarttı.

İlk albümleriyle beraber 200'den fazla konser veren Malt'a kayıt aşamaları ve sahnede davulda Mehmet Demirdelen eşlik etti. Tüm sözlerini Cenk Durmazel'in yazdığı, müziklerini ise Barış Ertunç ile beraber hazırladığı albümün prodüktörlüğünü yine Malt grubu yaptı.

Akustik Gold serisinde Malt'ın yanısıra Bülent Ortaçgil, Mehmet Erdem, Birsen Tezer gibi müzisyenler / gruplar yepyeni akustik projeleri ile yer alacak.

ETKİNLİK TARİHİ

25 ARALIK 2013, ÇARŞAMBA
25.12.2013 21:00:00 MALT - 25 ARALIK 2013, ÇARŞAMBA
ROXY
Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Arslanyatağı Sokak, No: 5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN