DOĞAN & GÜNEŞ DURU ACOUSTIC PROJECT

ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

DOĞAN & GÜNEŞ DURU ACOUSTIC PROJECT

AKUSTİK GOLD KONSERLERİ ROXY'DE BAŞLIYOR!

Akustik Gold, Türkiye'nin önde gelen müzisyenlerinin konuk sanatçılarla birlikte sahne alacağı ve kendi albümleri dışında parçaları da yorumlayacağı akustik performansları Roxy sahnesine taşıyor.

Akustik Gold konser serisinin ilk konukları inBeTwin projesiyle sahne alacak olan Doğan Duru & Güneş Duru kardeşler. Rock dünyasının en aykırı gruplarından Redd'in solisti Doğan Duru ve gitaristi Güneş Duru özel bir konser için Redd'den bağımsız olarak yıllar sonra ilk kez birlikte sahne alıyor.

Üniversite yıllarında İstanbul barlarında cover şarkılar çalan Duru kardeşler Redd'le başladıkları profesyonel müzik kariyerlerine bugüne kadar altı albüm ve bir konser DVD'si sığdırdı. Akustik Gold Konserleri kapsamında 27 Kasım Çarşamba gecesi Roxy sahnesine çıkacak olan Doğan ve Güneş Duru bu özel gecede sevdikleri, hayatlarında yer eden, müzikal olarak etkilendikleri yerli ve yabancı cover şarkılara yer verecek.

Akustik Gold serisinde önümüzdeki aylarda Bülent Ortaçgil, Mehmet Erdem, Birsen Tezer, Malt gibi müzisyenler / gruplar yepyeni akustik projeleri ile yer alacak.

Doğan & Güneş Duru Acoustic Project

ETKİNLİK TARİHİ

27 KASIM 2013, ÇARŞAMBA
27.11.2013 21:00:00 DOĞAN & GÜNEŞ DURU ACOUSTIC PROJECT - 27 KASIM 2013, ÇARŞAMBA
ROXY
Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Arslanyatağı Sokak, No: 5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN