STEFFI, PROSUMER, MURAT TEPELI, BIRGAY

ETKİNLİK NABZI

  • Dorukan T. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliğe katılıyor.
  • Cenk S. etkinliği favorilerine ekledi.
  • Cosima L. etkinliğe katılıyor.
  • Kıvanç K. etkinliğe katılıyor.
  • Burak E. etkinliğe katılıyor.
  • Dorukan T. etkinliği favorilerine ekledi.
STEFFI, PROSUMER, MURAT TEPELI, BIRGAY

Onlar gibi DJ'ler olmasaydı ne Berlin Berlin olabirdi, ne de Berghain dünyanın en iyi kulübü olarak kabul edilirdi... Suma Beach Steffi, Prosumer ve Murat Tepeli ile muhteşem bir yaz müzikaline daha hazır!

"Yours" isimli hit'iyle bir dans müziği ikonuna dönüşen Steffi, başından bu yana Berghain/Panorama Bar oluşumunda yer almış bir prodüktör/DJ. Kendisi aynı zamanda Dolly isimli muhteşem plak şirketinin de sahibesi.

"Producer, Üretici" ve "Consumer, Tüketici"nin birleşmesiyle oluşan Prosumer kelimesini duymak ise çoğumuzun elimizin ayağımızın titremesine neden oluyor. Zira Achim Brandenburg isimli insan bu takma adı kullanmaya başladığından beri house müzik dinlemek hiç bu kadar enteresan olmamıştı, hatta o olmasaydı Panoramabar bugünkü Panoramabar olmazdı. Evet, bu kadar iddialıyız.

Hem DJ'lik yapıp hem de cerrahlığa devam ederek iki sıra dışı kişiliği bünyesinde barındıran Murat Tepeli prodüktör kimliğiyle de ön plana çıkarak insanın kaç yeteneği olabilir sorusunu sorgulatıyor. (Not: 2008 yapımı "Serenity" albümünün ve geçtiğimiz yazın Prosumer remix'li dans marşı "Forever"ın yaratıcısı da Murat Tepeli idi.)

En rahat dans ayakkabılarınızı yanınıza almayı unutmayın!

Kapı Açılışı: 22:00

ETKİNLİK TARİHİ

22 AĞUSTOS 2014, CUMA
22.08.2014 22:00:00 STEFFI, PROSUMER, MURAT TEPELI, BIRGAY - 22 AĞUSTOS 2014, CUMA
SUMA BEACH
Gümüşdere Mahallesi, Boğaziçi Kampüs Yolu, No: 1/A, Kilyos İSTANBUL SARIYER

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN