ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

GOLD'N ROCK

GOLD'N ROCK'TA BU SEFER SEVİLEN OYUNCULAR DJ KABİNİNE GEÇİYOR!

Gold'N Rock'ın yeni yıldızları Ferhan ve Derya Şensoy Kardeşler...

Yakın arkadaş olan ünlü isimleri DJ setinin başında hayranlarıyla buluşturan Gold'N Rock, popüler yüzlerin katılımıyla devam ediyor. Gold'N Rock'ın yeni etkinliğinde oyuncu kardeşler Ferhan ve Derya Şensoy, müziğin başında olacak!...

Birbirinin en yakin arkadaşı olan Şensoy kardeşlerin ilişkilerinde müziğin önemli bir yeri var. Yıllardır evde sevdikleri şarkıları birlikte dinleyip, dans ederek büyüyen Ferhan ve Derya Şensoy şimdi oyuncu oldu ve bir geceliğine DJ olmak onları en az meslekleri kadar heyecanlandırıyor. Ferhan ve Derya Şensoy, yıllardır birlikte eğlendikleri şarkıları simdi Roxy'ye gelen dostlarıyla paylaşacak.

Gold'N Rock'ta bugüne kadar Harun Tekin ile Koray Candemir, Mehmet Günsür ile Nejat İşler, Aylin Aslım ile Hayko Cepkin, Selma Ergeç ile Burcu Kutluk, Gonca Vuslateri ile Keremcem'in performans sergiledi.

1994 yılında kapılarını açan, canlı performans, disko ve konsept gecelerle kitleleri buluşturan, hafta sonu partileriyle çok konuşulan, farklı tarzıyla örnek oluşturan Roxy tam 20 yıldır sevilen eğlence mekanı olma özelliğini koruyor. Roxy'nin yenilikçi etkinliklerinden Gold'N Rock bu sezon da kaldığı yerden kesintisiz devam ediyor.

Gold'N Rock

ETKİNLİK TARİHİ

22 KASIM 2013, CUMA
22.11.2013 21:00:00 GOLD'N ROCK - 22 KASIM 2013, CUMA
ROXY
Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Arslanyatağı Sokak, No: 5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN