ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

LOCAL HEROES

Şehrin En Yeni Mekanı ON İstanbul Kapılarını Açıyor!

"It's ON!"

İstanbul'un yepyeni klubüyle tanışmaya hazır olun! Maslak Arena bünyesinde açılacak olan ON İstanbul, 25 Ekim'den itibaren müzikseverleri elektronik müzik dünyasının en yenilikçi ve en başarılı isimleriyle buluşturacak.

25 Ekim'de şehrin en gözde DJ'lerinin bir araya geldiği Local Heroes etkinliği ile kapılarını müzikseverlere açacak olan ON İstanbul, şehrin elektronik müzik mabedi olmak için gün sayıyor! Maslak Arena bünyesinde açılacak olan mekan, modüler yapısı, eşsiz ses - ışık sistemi ve 1000 kişilik kapasitesiyle sadece haftasonlarının değil, aynı zamanda özel etkinliklerin de gözdesi olmaya aday.

Elektronik müzik sahnesine yeni bir soluk kazandırmayı planlayan ON İstanbul, daha önceden High End, Crystal, 11:11 gibi başarılı mekanlara imza atmış ve İstanbul'un elektronik müzik kültürüne yön vermiş olan olan 909 Productions ekibi önderliğinde işletilecek.

Sezon boyunca dünyaca ünlü DJ ve canlı performanslara imza atacak olan ON İstanbul, 25 Ekim'de Local Heroes feat. Tangun, Cure Shot, Fuchs & Cervus, Barış Bergiten ve Gürhan ile sezona "merhaba" diyecek.

Line-up:
TANGUN
Cure-Shot
Fuchs & Cervus
Barış Bergiten
Gurhan

ETKİNLİK TARİHİ

25 EKİM 2013, CUMA
25.10.2013 21:00:00 LOCAL HEROES - 25 EKİM 2013, CUMA
ON İSTANBUL
100. Yıl Oto Sanayi Sitesi, AOS G-52 Çömlekçi Sokak, No: 30, Maslak İSTANBUL ŞİŞLİ

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN