ROXY BAŞLIYOR! BORA UZER LIVE DJ SET

ETKİNLİK NABZI

Aktivite bulunamadı!

ROXY BAŞLIYOR! BORA UZER LIVE DJ SET

İstanbul'da ROXY Zamanı

İstanbul'un en köklü şehir kulübü, Roxy bu sene 20 yaşında. 25 Ekim Cuma akşamı kapılarını açacak kulüp, 20. yaşına özel hazırlanan logosu ve dekoruyla, müdavimlerinin yanı sıra yeni misafirlerini ağırlayacak.

1994'den bugüne, sahnesinde dünyaca ünlü isimleri ve yeni müzisyenleri de ağırlayan Roxy'nin, 25 Ekim Cuma günü gerçekleşecek açılış partisinde, Bora Uzer hem DJ setiyle hem de canlı performansıyla Roxy sahnesinde olacak. Misafirlerini yenilenen barı ve dekorasyonuyla karşılayacak Roxy; şehrin gece yaşamını, bugüne kadar taşıdığı kulüp kültürüyle yeniden buluşturacak.

Kapı açılış: 21.30

Bilet fiyatları: Ön satış 30 TL | Roxy Gişe 35 TL

Bu sene Roxy'de bizi ne bekliyor?

Roxy'nin yeni sezonu 20. Yıla özel konsept partiyle başlıyor. 25 Ekim Cuma akşamı gerçekleşecek açılış partisinde "Bora Uzer Live Band" sahnede olacak. Gece sokak dansçılarının performanslarıyla devam edecek.

Gecen yıllarda olduğu gibi bu yıl da yerli ve yabancı müzisyenler Roxy sahnesinde olacak. Akustik Gold projesiyle her ay bir yerli grup, müzisyen alışılmışın dışında akustik performanslarıyla Roxy sahnesinde olacak.

Roxy'nin yenilikçi etkinliklerinden biri olan ve geçen sene büyük ilgi gören, ünlü isimlerin DJ setinde buluştuğu Gold'n Rock projesi bu sene de devam edecek.

Her ay düzenlenecek Radyo Eksen partileri ile gecenin ritmi tutulacak.

İlk kez 1996 yılında "gerçek anlamda müzik düşünen ve üreten herkese" yapılan içten bir çağrıyla başlayan Roxy Müzik Günleri serüveni ise bu sene 19. yılını doldurmuş olacak.

Bora Uzer Hakkında: Müzik kariyerine iki senedir İsveç'de devam eden Bora Uzer, iki yeni sahne konsepti ve yakında yayınlanacak yepyeni single çalışmasıyla Türkiye'ye geri dönüyor. Tek başına performans sergilediği, canlı mix ve vokalleriyle "Bora Uzer Dj Set" ve grubuyla beraber "Bora Uzer Live Band" olmak üzere iki farklı şekilde sahne alacak olan Bora, ilk olarak "Bora Uzer Dj Set" ile 25 Ekim Cuma akşamı Roxy sahnesinde.

Roxy Başlıyor Bora Uzer Live DJ Set

ETKİNLİK TARİHİ

25 EKİM 2013, CUMA
25.10.2013 21:00:00 ROXY BAŞLIYOR! BORA UZER LIVE DJ SET - 25 EKİM 2013, CUMA
ROXY
Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Arslanyatağı Sokak, No: 5 İSTANBUL BEYOĞLU

Etkinlik sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK MEKANI

ETKİNLİĞİ TAKİP EDİN